Jump to content
Българският форум за музиканти

Anditko - Wake The Punk Up [demo Riff]


ANDiTKO

Recommended Posts

Кажете какво мислите за този демо запис.Рифа е глупав,барабаните са идиотски.Абе пънк риф на металски барабани. :whistle:

Ето какво ползвах :

Drums : FL Studio 7 Producer Edition (bank perset,Tama)

Bass : Ibanez apex II (електрическа китара,не е бас)

Bass Effect : Guitar Rig 2 (bank perset,Bass/Roomy Bass)

Guitar : Ibanez RG 370 DX (Standard Tune)

Guitar Effect : ReValverII (custom perset,Marshall simulation)

Multi Track and Mastering : Adobe Audition 2

mp3 Demo Here

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:whistle: не е лошо рифчето, ама микса определено трябва да се пипне. Аз от барабаните чувам само една думкаща каса. Саунда на китарата и баса иначе е як...пънкарски :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:whistle: не е лошо рифчето, ама микса определено трябва да се пипне. Аз от барабаните чувам само една думкаща каса. Саунда на китарата и баса иначе е як...пънкарски :)

 

Самоче баса не е бас а е 7 стуната Ibanez Apex II на брат ми :lol:

Барабаните наистина са идиотски :band2: обаче овеличих касата да кърти плочки :band1: ,просто така ме изкефи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Topic updated!

Направих нови барабани и качих файла в www.putfile.com.Taka ще можете да чуете записа без да е нужно да го сваляте.

Click here to listen the DEMO

 

 

Edit : Става ли някой мод да ми редактира първият пост? :)

Редактирано от ANDiTKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича повече на стържене с нокът по пердето! Не знам.... по-добре се консултирай с някой по-опитен във форума, ама мисля че си доста далече от китарния звук! :cheers2:

 

Иначе рифчето е готино :greenangel:

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо никой почти не ти обърна вснимание.... На мен ми се струва, че дори и DI box не си ползвал при свързаването на китарата с компа, което е много важно и за това да се е получило такова мазало. Не знам какво друго да те посъветвам, с тия дигиталните не съм си играл много :blush: ама май нещо сигнала от китара ти не идва много читав...... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: ооо брат ми!благодаря за подкрепата :) и не ми се прави че не си се занимавал з дигитални ефекти щото още помна когато ръгаше в creative SB EAX Dist. :help:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.