Jump to content
Българският форум за музиканти

ето още една от новите ми песни


Recommended Posts

ето още една от новите ми песни , които започнах да работя с новите КРК колони :)

http://www.nalbantov.com/mp3s/Dimitar_Nalb..._of_the_Sun.mp3

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно е интересна и като звук и като изпъление, някой спомена, че си втвърдил звука, май си е вярно. И както писах и в предишната тема, много е яко че си изграждаш все по - собствен стил :)

 

Едно въпросче, напоследък слушаш ли Сатриани, усещат се от време на време подобни неща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте 5 с'тинки:

 

1. Екстра си е парчето....само че Слънцето не го усещам някак :rolleyes: Може би ще се намери и по-адекватно име (лично мнение)

 

2. На 2 места солото ми прилича 1:1 на някое старо твое (нали имам албума ти), но сега не се сещам точно коя е пасента... Може и да е от нереализирани още проекти, но вероятно няма да е лошо да няма такива моменти, имайки в предвид, че вече си натрупал маса от фенове познаващи в детайли проектите ти :).

 

Само искам да помогна.

Редактирано от alexthegreat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alexthegreat

Благодаря ти!!!

Ще поразровя за солото!!! ( а ако се сещаш ще съм ти благодарен да кажеш кои места точно ) А заглавието може да се каже ,че е работно :)

 

Тенкс!

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alexthegreat

Благодаря ти!!!

Ще поразровя за солото!!! ( а ако се сещаш ще съм ти благодарен да кажеш кои места точно )

 

Извинявам се: всъщност това, което съм слушал е била явно някаква много ранна версия на същото парче. В моите "архиви" присъства под името Nalbantov-ControllingHouseMiceFix и датира от 04.2006.

 

Пак от твой линк/тема във форума съм я свалял.

 

Затова ми се е сторило толкова познато. Явно съм си слухар :rolleyes:

 

Парчето е много добро и найстина трябва да види бял свят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel::hysterical: да преди мислех за некви мишки...та после му смених името///

и съм го поствал в стара версия !!!

Тенкс агейн!

 

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel::hysterical: да преди мислех за некви мишки...та после му смених името///

и съм го поствал в стара версия !!!

 

Тъй като очевидно има грижа с името, предлагам компромисен вариант "The Temple of The Mice" :hysterical:

 

Шегичка ..и спирам с офтопик-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, много са ти яки работите просто...направо на моменти се чудя къде съм тръгнал... :)

 

 

BTW строя Drop-C ли е или си го свирил на 7-ицата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, много са ти яки работите просто...направо на моменти се чудя къде съм тръгнал... :)

 

 

BTW строя Drop-C ли е или си го свирил на 7-ицата?

 

Дропнат 6 струнен Ибанез е :rockon:

Мерси за похвалите!!!

 

А твоята музика заслужава много повече от хвалбите в форума :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.