Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c. Rich - Assassin Px3


selarent

Recommended Posts

Обмислям възможността да се сдобия с още една любима :) да не ми е "самотно" JACKSON-чето

 

assassin_px3t.jpg

 

Порових се да прочета някакви рецензии за този инструмент, но ще се радвам да чуя и вашето мнение - да бъда охулен или подкрепен - все е добре дошло преди да направя решаващата стъпка. Чудесно ще е ако пък някой е имал възможност да го пипне и да сподели... Ето спецификациите на този модел от сайта на B.C. Rich - ТУК

 

Вие сте! <_<

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RX3 e bolt on красавицата в случая е RX3T и е трю некче .

първата я пипнах в един магазин и беше супер.. а RX3Т-то трябва да е булдозер от всякъде..

все пак аз не съм обективен щото сравнявам с бронз серията от която имам аз..така че..

не мисля че ше съжеляваш де. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този модел го заглеждам от месец някъде из нета. . . Избирам си китара по-висок клас и честно казано никой не предлага екстрите на BC Rich:

 

- neck through

- ОРИГИНАЛЕН Флойд

- адаптери Rockfield Mafia - PAF Pro, но с керамичен магнит. . . чудно :icon_shithappens:

- изчистен класически дизайн. . .

 

Единственият кусур, който намирам е дървото - nato (eastern mahogany), ама все пак. . . за тая цена - перфектно. Даже не знам как са си вързали разходите - при положение, че само флойдът да си го купиш отделно е към 500лв. . . а цялата китара ти излиза 1600 - 1700.

 

Единственият конкурент, който се сещам в този клас е Ibanez Xiphos, но той е със скапания Edge III флойд, боята му е малко прекалено гротескна, абе. . . ясно. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.