Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкретен въпрос за V Amp 2 / Pro


AXE

Recommended Posts

ЕЕ, не е чак половин секунда. Ама всичките цифрови процесори, които съм пробвал, имат някакво прекъсване - реинициализират DSPто все пак.

 

Затва се кефя на моя процесор - зарежда две банки едновременно, и с експрешън педала плавни фейдваш едната в другата :headbang: Boss-овете правят същата работа.

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като е така ще си купувам направо POD пък ;)

 

Между другото моя процесор няма закъснение, или поне забележимо няма. Изключвам случаите когато оператора му се забави да смени блендата :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам V-amp 2 и такова досадно прекъсване на звука има. Това му е най-големият недостатък на този процесор. Иначе смятам че с него след малко връткане на настройките може да се докара приличен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... явно темата е безсмислена...

...или по скоро някои от коментарите в нея...

Или направо да обобщим с "някой хора във форума"

Щурме, ти си зарибител за вехти наци-идеи, ха-ха-ха!.... :huh: :hello:

AXE-неца да не се сърди; поздрав - Saxon, We'll be rocking together :violin:

Пропуснал съм личните си наци идеи някъде :(

 

Нищо де :) Ще се възроди фашизма и ще унищожа всички брадви хахакз :)

 

стига офтопикз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бича на В-АМП 2 , от 2 седмици насам нещо му беше станало и имаше около 1 сек прекъсване придружено с гаден шум когато сменям ефекта, ама ся го ресетнах(в книгата пише как) и всичко се оправи, даже ми се струва че е по-бърз от преди :)

сега като сравнявам прекъсването не е по-голямо от на които и да е друг процесор на които съм свирил(разни зуумове) <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бича на В-АМП 2 , от 2 седмици насам нещо му беше станало и имаше около 1 сек прекъсване придружено с гаден шум когато сменям ефекта, ама ся го ресетнах(в книгата пише как) и всичко се оправи, даже ми се струва че е по-бърз от преди :D

сега като сравнявам прекъсването не е по-голямо от на които и да е друг процесор на които съм свирил(разни зуумове) :)

пак ще черпиш :D:):):):):)<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.