Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся план за Ibanez Rg


Recommended Posts

Ааа незнам... аз не разбирам нищо... аз съм малък и с нищо не съм се занимавал досега и само на тъпи игрички съм играл.

 

:hysterical:

Редактирано от cRyStaL_gUiTaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Слагал ли си някога позиции?

Каза имаш апаратура - за добър резултат принципно трябва специална пресичка за позиции, както и приставки за нея с различен радиус. Може и с гумен чук, но резултата не е същия, з и трябва да си подготви човек прагчето преди да го сложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май не разбра намека. Спокойно ще се оправя.

Всички китари който имам аз съм им сменял праговете. Браво че разбираш но не е нужно да изтъкваш че ти знаеш и да ме ядеш за годините ми.

 

Айде поздрави и стига писахме едно и също.

Като я почна ще има снимки и ще направя тема. Сега е безсмислено всички "разбирачи" да ме нападат за тва че съм решил да си направя още една китара. С разликата че този път ще е на Ибанез копие, а не на Фендер.

 

Айде стига с безсмислените мнения. Пак ще го кажа...щом съм тръгнал значи знам къде искам да стигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oк хора, апелирам да спрем да даваме акъл! Като иска пича да кълца - да кълца! Матриала си е негов, инструментите са си негови, акъла и пръстите са си негови! Ако стане еваллата! Дай боже пича наистина да не срещне трудностите, които всички ние сме срещнали и да направи отраз невероятна китара от висок клас за 5 цифрена сума... Затва викам модовете да локнат и да няма повече коментари по темата... То се е видяло, че пича разбира всеки опит някой по-опитен да му даде акъл, като изтъкване на възможностите... Аз не го възприемам така, нито тук нито в моите теми, но щом той го възприема тъй да бъде!

 

Ае со здраве, со благо и со много китарлък!

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.