Jump to content
Българският форум за музиканти

Фалшиви Celestion!


Holly Dolly

Recommended Posts

Здравейте,

 

онзи ден бях в магазина на xxxx и се зарадвах, когато открих добър асортимент на китарни говорители с марката Celestion. Цената им е добра, но ме притесни следното нещо:

 

Говорителите нямат Chassis date codes на тях. Вижте ТУК за повече инфо от страницата на Celestion. От долното прозорче изберете Chassis date codes.

 

Питам аз това оргинални Celestion ли са?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Питам аз това оргинални Celestion ли са?????

Еми който е пазарил оттам да провери и да си каже. Аз довечера ще погледна моя, който е донесен от Англия и също ще докладвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли... От там купихме за подарък на китарягата ми един G12T-100 (май така беше модела) и си свири супер,не съм го проверявал за номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам G12T-100 от РФ пише Ипсуич Ингланд на него - чесно казано не ме интересува къде е правен - звучи доволно добре!

 

Едит:

Не очаквай да намериш на сайта на селешън всички модели - силно редуцирани са, а и сайта не е обновяван скоро.

 

Примерно G12T-100 на сайта е G12T 'Hot 100' и емблемата на магнита е друга.

 

Друг пример имам стар селешан мисля g12L 50 на сайта е Rocket 50 пак с различно лого !

Редактирано от metalhammer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си два от Райзинга и е вярно, че не пише на рамката им така, както страницата на Celestion упътва.

 

Това съвсем не означава, че не е написано. Написано е и още как, на стикера с данните на говорителя, залепен на магнита. Така че, всичко си е ОК с говорителите........ поне при мен.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Написано е и още как, на стикера с данните на говорителя, залепен на магнита.

И моят от ЮК е така. Най-вероятно са си съвсем ориджинал. (освен ако не са еднакви ментета всичките) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.