Jump to content
Българският форум за музиканти

кои от колко време е пред инструмента?


Old_Shetarhand

От колко време свирите?  

81 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Абе едно време ..много от давна беше се бях зарибил edgecrusher ме вербува тогава :) , почнах от вокал, после си купих бас.. и безмалко да си купя и барабани.. всъшост на китари не ми се събират по вече от 3 години свирене.И това че слагам и близо 8-те месеца напоследък когато пак се зарибих...

без малко да забравя кой ме зариби пак ;)edgecrusher :);)

но моето в чесане на краста и почти нямам време... след някой друг месец обаче се носят слухове че ще почвам да свиря редовно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе едно време ..много от давна беше се бях зарибил edgecrusher ме вербува тогава :godbless: , почнах от вокал, после си купих бас.. и безмалко да си купя и барабани.. всъшост на китари не ми се събират по вече от 3 години свирене.И това че слагам и близо 8-те месеца напоследък когато пак се зарибих...

без малко да забравя кой ме зариби пак ;)edgecrusher ;);)

но моето в чесане на краста и почти нямам време... след някой друг месец обаче се носят слухове че ще почвам да свиря редовно ;)

Другаря Фог пак се изказа много скромно!

Иначе едно Спосое Болшоба не мога да не кажа! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има-няма 11тина години вече.

 

Съседите прихванаха паркинсон, поне тези, които не са оглушали. И кокошките спряха да носят. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ... Уеко странно ...

"Вече си гласувал в тази анкета" ... е ае на бас че не съм ;)

иначе копам повече от 4-5 години ... ма хаха то по-скоро беше да не прашаса китарата ... сериозно се занимавам сигур по-малко от 1 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размени първото и второто, третото нека си стои и получаваш моя отговор :P .Годинките са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак да кажа не е важно от колко време свириш а колко време си прекарал с инструмента и дали ти е бил по сърце

иначе първата китара си я купих в 4-ти клас, а сега съм на 30

през този период имам над 10 години прекъсване

а ако ги сумирам часовете надали и 5-6 месеца ми се събират :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо 8 години на цигулка :violin: ...после 4-5 години пауза /колкото да я забравя порядъчно :green: /...оттогава почти 5 години на китара :guitar:...а от 2 години по съвместителство и на бас :P

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей се пълно с Музикални хора :P !!!!!!

Аз за пръв път стъпих на урок по китара тва беше преди 4 години некъде МАРТ месец!!!Помня какво ме пита даскъла "еими...имам един въпрос,ноти знаеш ли???"

и аз какво да кажа :еми ако започна да ги броя от До нагоре няма проблем ама ако са разФърляни безразборно по петолинието,НЕМА се разбереме :P:P:P .

 

Успех на всички със СВИРНЯТА :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: Само Жица да се чува.

Редактирано от zaiphenndan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.