Jump to content
Българският форум за музиканти

158


Recommended Posts

.... бравос и от мен :oops: .... добре се е получило - и идеята харна , и свиренето , че и саунда един стегнат и компактен станал , та както казах бравос .......дай боже всекиму дето се вика .... ама не дава :P Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звукът кефи,но като композиция ми доста еднообразно,липсва развитие от какъето и да е сорт и хармонийката ми бледнее.

ама знам ли днеска не съм много в час с квото и да е,така че повредата може да е в моя телевизор( за истинския дето ми е в стаята съм сигурен че се прецака оня ден) :offtopic-001:

като завършек-завиден звук и техника.

поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слушам имам чувството, че си го записал от първо изсвирване! :offtopic-001: Не, че се учудвам и не знам как свириш, но за пореден път съм възхитена! :offtopic-001:

Усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Деляне, ти пак изринА жълтите павета бре... :offtopic-001:

 

Tony MacAlpine, Marty Friedman и Jason Becker направо си ги пратил в сладкарницата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за мненията и критиката :-(:-(

 

@noti4ka, фикснат проблема с линка.

 

Не бях доволен много от качения микс и направих нов. Важи си първоначалния линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува едно скромно мнение - страхотно е! И звук, и изпълнение... Мислиш ли да го доразвиваш? (с вокали/ други инструменти...?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x jFog, joanadakel!

 

Няма ефект за полифония, основните теми са свирени на два гласа - едната почти през цялото време на октави , а другата общо взето на терци (ба*и обяснението :)). Иначе за развиване ми се въртят разни идеи за клавирчета евентулно, но вокали едва ли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.