Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз съм нова


Recommended Posts

Здравейте на всички във форума... :P Исках да се представя преди да почна да пиша във форума.

 

Казвам се Константина на 19 години от Варна. От малка пея в хор(и вкъщи). Интересувам се от всякакъв вид музика и много ще се радвам да обсъждам с вас всякакви теми (или поне тези, по които съм компетентна).

 

Ако някой го интересува нещо конкретно да ме пита ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Oхооо, още една колежка от Варна, да земем да си направим форумна среща във Варна ако сме достатъчно хора :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oхооо, още една колежка от Варна, да земем да си направим форумна среща във Варна ако сме достатъчно хора :rolleyes:

 

Ще бъдя яко да си направим такава среща :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммараба,мараба CrystallinaDry, кво става,как е живота? Абе ще ти хареса тука със сигурност!!! :icon_shithappens: Айде приятно цъкане по клавиатурата:rolleyes:!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че сте мили всички :hysterical:)) във предния форум, в който се регистрирах, никой не ми обърна внимание .. :icon_shithappens:

 

 

Между другото да ви се похваля днес (малко след като се регистрирах тук) си направих 1вата татуировка ;))) Почти не ме боля и съм много доволна.

 

 

Ще се радвам да направим една срещичка във Варна, за да се запозная лично с вас.. Попрочетох някои неща от форума и ми изглеждате готини хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла!

 

То и тук направихме няколко опита да се съберем, но на въпросните срещи присъстваха основно Docc, Tsetso, Sad But True, Visiondann и моя милост, при това рядко всичките на куп ;)

 

Сега можем да опитаме отново, след като има повечко ентусиасти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.