Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за колан за китара


laichzeit92

Recommended Posts

..колан и стойка от ... Магазин Алегро(2ри етаж на малък ЦУМ), Динакорд (5те кьошета)...

 

.. (към автора)огледай темата за музикалните магазини, в София не са два или три.

За съжаление, не във всички продават хардуер, но се сещам веднага, например за Капъша, като още един магазин.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата, който ми направи забележка по отношение на цитирането на музикални магазини - приемам забележката, признавам, че никога не съм проверявал как стоят нещата с цитирането и се извинявам, за което. Целта ми беше да помогна на човека. Само не разбрах защо само за първия магазин имам корекция, не важи ли за другите магазини същото правило?

 

Магазини, в които ще откриеш това, което търсиш:

 

Dynacord (02/951-56-90) - намира се на 5те кьошета.

 

Магазинът на Капъша (Www.musicjam.hit.bg) (0887-61-60-82)

Maгазин Алегро (малък цум 2ри етаж) (0897-91-67-73) - Магазинът няма да работи до 01.05.2010г.

Магазин Камертон (до консерваторията и испанската гимназия)

Магазин Фактор (на улица Кра Кра .. ама кой номер беше :cheers2: )

 

Успех.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милене, извинявай, че се обръщам пряко на име, ама ти за музикални магазини не си ли чувал? Кеф ти колани, кеф ти струни, кеф ти стойки и всякакви екстри за музикални инструменти :girl_cray2:

да чувал съм но искам нещо различно и яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да чувал съм но искам нещо различно и яко

 

Честно казано, това само ти си знаеш к'во значи, затова разходи се до магазините, които са ти предложени и открий това, което търсиш.

Успех колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.