Jump to content
Българският форум за музиканти

Hold Your Ground - Punk/hc/metal


Recommended Posts

Е па олд скуул хардкор ми звучи, с малко по-трашарски влияния :godbless:

 

Определено е добро ! Ако имаше някаква по-интересна бас линия щеше да е просто муцка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирите ли по клубове; тва става , особено за млади чегеваристи; абе добър стар пънк

А бе свирихме един път в 3 Уши... Сега след около месец планираме пак да "забием" някъде с още 3-4 групи :) Но не съдете по тази песен за стила ни. Чуйте тези 2-те и ще разберетелинк А те тука има и още една. Ако си направите труда да ги чуете ще видите, че не мое се определи какво е :P Блуждая като овчица навсякъде. Ама си свира каквото си ми харесма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе яко е ...малко прилича на групата на Peter и се чудя какво липсва, а то другата вокалистка ;). Сега чух Hypocrite, повече ме кефи, енергична мм..бек вокалите можеше и малко по-добре, но кефи. Успех! ;)

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бек вокалите можеше и малко по-добре

Мързи ме :P

Карай, жици (глагол :P ) и на мен много не ми се отдават бек вокалите, но принципно внасят разнообразие..може би с тренировки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вова пич, аре да видим дали може и тая да ми метнеш.. преди малко се сетих да си проверя пощата :P И сега слушам другите две.Агресивно ми се видя да :P

Интересно ми е с вокали кво е.Китарата ми хареса звука определено, как сте го зпаисвали? , да светнеш дяда си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще пробвам да ти я пратя. Малко ми гаден нета и не знам дали ще успея. А записът, директно (е думата предполагам) цялата репетиция я записвахме. Свирех през един Маршал ,не знам какъв е, и само това, в смисъл кубето си е 60 вата поне. Суитчд доколкото знам ходи и той там да репетира, та сигурно знае. Не винаги успявам да си направя точно какъвто тон искам, но тоя път си поиграх малко повече и мисля, че стана това, което искам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам доколкото си спомням е един valvestate Marshall 60-ина 80 вата да е, мисля че е със спикър емулация щото не го озвучава с микрофон :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh::(:):):D

Влизам в погото с рогата на пред , да!

:huh::(:):):D

10х че ми я прати братчет.Не съм компетентен в тия стилове, но ми хвана ухото.

много пънк верно има в тая работа.Това Олд пънк скул ли се води кво е?.Вокалчето определено дзънка!

 

:bravo::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);););):ph34r:

Влизам в погото с рогата на пред , да!

;););):headbang::headbang:

10х че ми я прати братчет.Не съм компетентен в тия стилове, но ми хвана ухото.

много пънк верно има в тая работа.Това Олд пънк скул ли се води кво е?.Вокалчето определено дзънка!

 

:ph34r::)

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.