Jump to content
Българският форум за музиканти

vsk

Members
  • Мнения

    2
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от vsk

  1. Аз съм 34-годишен барабанист/китарист/басист (върнах се от Германия) и търся хора за свирене в стилове метъл, пънк и хардкор. Свиря на барабани от 2 години и на китара/бас над 10 години; имам опит с различни банди и сцена. Търся сериозни и мотивирани музиканти (вокал, китара, бас, ритъм/соло, барабани) за създаване на нов проeкт и репетиции във Варна. Ако имаш интерес или искаш да чуеш демо/запис, пиши тук или на имейл ckeuta@hotmail.com
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.