Jump to content
Българският форум за музиканти

Събирка на форума в Пловдив


Recommended Posts

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доклад: относно дейността на локалната сбирка на форума в Пловдив и конструктивното му влияние върху местната музикантска комуна като такава и отделния музикант като основна единица на творческото обществото за един мирен свят

 

Заформи се много приятен лаф като цяло, много се радвам че се запознах с вас. :) Flisk - рулираш, човеко. Виделина и Топси също много ме накефиха. Другият път очаквам повече хора, иначе бой, е*н и сръбска музика и никаква цветна телевизия!

 

Един компромат за Topsun - много лош поглед фе, хората уж награди ви дават, а ти. :)линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехее:)радвам се,че се запознахме.наистина много готина срещичка!мизерниче,забелязваш ли,че и двамата с начо (барабаниста на групата) се си изяли джуките :) представяш ли си какво гледаме...и как ни течат лигите.....е опитахме го по няколко пъти и взехме,че се понапихкме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да са иба в ушите ...аз дето най-бях сигурен......баси къ мъй яд...следващия път шва черпа бири за тенекията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата много яка, ако бяхме още хора още по яка. Като продължение на репорта мога само да добавя че в последствие излющих още 5 бири и не ма тарси. Имам спомен че около 3 сутринта в No Way видях Даката от Panican, Wickeda и Ревю ама нямам идея какво съм му говорил, мога да си представя какви простотии са били... Ахам... абе до 4 пих плътно ;) Та това беше края на срещата за мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата много яка, ако бяхме още хора още по яка. Като продължение на репорта мога само да добавя че в последствие излющих още 5 бири и не ма тарси. Имам спомен че около 3 сутринта в No Way видях Даката от Panican, Wickeda и Ревю ама нямам идея какво съм му говорил, мога да си представя какви простотии са били... Ахам... абе до 4 пих плътно ;) Та това беше края на срещата за мен ;)

сигурно и аз щях да се накопая ако бех дошъл...и на другия ден ..както ма проверяваха ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:) Мързели, а скочете до София-града некой път и вие, бре - тука сме по-голямата коч-компания - по-скъпичко ще е ние да идваме... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съм го мислил, честно казано, ама трябва да питам жената дали ще ме пусне или да я взема с мен - среден път няма. :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е ясно,но трябва да си купя самолет или телепорт най-добре,за да дойда да пия някоя друга бира и да се ориентирам на някъде........и това ще стане,ще се видим на някоя сбирка,само търпение :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

някъде след 30 мин съм там и аз.който иска да дойде:P (ако е в пловдив де) въпреки,че е доста мокро след исипалия се дъжд....но нищо;)може да решим да отидем някъде другаде...:Pкак да е...абе до 21ч все ще сме там;)

Редактирано от Topsun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.