Jump to content
Българският форум за музиканти

Събирка на форума в Пловдив


Recommended Posts

Аз тогава имам възможно най-красивия повод за празнуване и непременно ще пийна една биричка и за ваше здраве(или за всеки по една по-добре :) ).Хубаво да си изкарате(а другият път може и да дойда да ви помодерирам малко :killyou: ).

 

И помолете батко си Spotlight kid да ви светне за хавата с 'полеонките :)

 

:) Възможно най-весело да ви е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

където кажете:godbless:всае ми е тая...и на марс да е дори....ае мислете и кажете :D

Абе марс ми е малко далечко, ама ако искаш в София, а? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам една добра кръчмичка на Луната :godbless: Уютна е, вярно малко хладно, но пък като се напиеш и докато паднеш другите вече са успели да те хванат :green: Само внимавайте щото при пълноземие( :P ) има много въркосианци :lol::D:D

 

 

 

П.П. Забравих да кажа, че освен всичко кръчмата е собственост на.....Pink Floyd - Dark Side Of The Moon се казва :P Намира се на кратер Nо.3 по едноименната улица :green:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще питам Пешо Тагтгрен от Хипокриси за разписанието на маршрутките Розуел - Луна.

Май в събота нямаше на шест и половина... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам една добра кръчмичка на Луната :cheers: Уютна е, вярно малко хладно, но пък като се напиеш и докато паднеш другите вече са успели да те хванат :green: Само внимавайте щото при пълноземие( :P ) има много въркосианци :):):lol:

 

 

 

П.П. Забравих да кажа, че освен всичко кръчмата е собственост на.....Pink Floyd - Dark Side Of The Moon се казва ;) Намира се на кратер Nо.3 по едноименната улица :green:

Две пияндета.

- Бях на Луната, в един бар.

- Е как е?

- Ми, не ми хареса. Нещо няма атмосфера.

 

Иво, едно за мен, едно за Стефчо, Едно за Юлия, едно за Виделина, пък ако ти се чини малце, давай по две.

Прозит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да обобщим сега за кога се разбираме и къде.....впрочем и аз съм навит за Пожарната сега поне е по-чисто и не е много шумно та ша моим да си лафим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааааааааааааа, четвъртък! Баш по средата на седмицата! Аре петък, събота...

Място - предлагам Blues срещу гръцкото консулство се намира, малка кръчма, спокойна и с приятна музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нали се съобразяваме с flisk :P Не може да не е в четвъртък.

Няма да си научиш за петък - ще се скатаеш зад някой или ще излъжеш че ти е било лошо. :)

Пък и нали заради това хавата ще е рано. :think:

 

ПП: Това т.н. "бялото" ли е? Едно време се водеше метълско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе имам предложение.в четвъртък-28.04,в 19ч на "Конюшните на царя"-това ако е гот времето,иначе в "Пожарната".кво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе имам предложение.в четвъртък-28.04,в 19ч на "Конюшните на царя"-това ако е гот времето,иначе в "Пожарната".кво мислите?

съгласен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.