Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам въпрос за тази китара


AC_DC

Recommended Posts

Здравейте!

Нов съм в форума,както и в китарите :) и имам само 1 кухарка от времето на бащами :)!

 

Харесах си 1 китара,евтинка 60 кинта електронна,с която главно да започна!

 

Ето я и нея:

 

http://www.bgbazar.com/product.php?id=6111&pic=1

 

 

Нарочно си избрах такава ефтинка,само да започна да драскам пръстите , пък после ще се мисли какво ще купувам!Пък и не съм толкоз добре с финансите да отделям по 300-400 лева за китара,която после може да е хвърля и да хваща прах само ;):hysterical::icon_shithappens:

 

Слушам главно метал,като някой път минавам и на по леки стилове,зависи какъв ми е денят :)

 

И въпросът ми е добре ли е да започна с такава ефтинка китарка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

пич тая тояга изглежда детска по добре разгледаи раздела купувам/продавам има добри оферти от време на време :hysterical:

(тая китарка ме разби :icon_shithappens: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_shithappens: Като отворих линка първите няколко секунди стоях като изтрещян. Виж в тази тема кой, с какво е започнал и се ориентирай, щом искаш нещо толкова евтино. Всъщност на колко годинки си... 6-7? :hysterical: Шегувам се :) Редактирано от Am-I-Evil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, баце...таз първата китарка както и да е. Няма значение и факта, че си на 13. Отиваш с някой (по възможност, който си има хабер; или най-малкото да е възрастен) по музикалните центрове и им казваш, че искаш електрическа китара за парите с които разполагаш. Биха ти предложили и старт пакети за начинаещи, които включват китара, комбо усилвател, тунер, колан, калъф и т.н. А също ако не се лъжа гледах едни електричарки на Фактор или ОЛП бяха за около 90 и няколко лева и бих си взел една такава за гората да не мъкна фендера.

Според мен няма значение

каква е китарата, стига да ти е удобна. А с времето ще разбереш, че в общи линии нещата, които еди-кой-си ги свири на гибсън, фендър, айбанез, рокангъс, пол рийд смит и т.н. можеш да ги жулиш и на скуаера.

Оф стига съм дрънкал, затова отиваш пробваш и което ти е удобно взимаш. Все пак нямаш изграден усет и за първа китара всичко става. Нека колегите допълнят.

А от мен - УСПЕХ !

Редактирано от Tomov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за под 100 левчета едва ли ще намериш нещо различно от това по-горе .. :icon_shithappens:

Ама за нещо като 200лв. ново можеш некой Стагг Скуаиер ама по-добре разгледай Купувам/Продавам ще намериш евтина качествена китара пък дали е запазена земи някои със себе си и тои да ти каже подробности!!!

Успех,Цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за под 100 левчета едва ли ще намериш нещо различно от това по-горе .. :icon_shithappens:

Ама за нещо като 200лв. ново можеш некой Стагг Скуаиер ама по-добре разгледай Купувам/Продавам ще намериш евтина качествена китара пък дали е запазена земи някои със себе си и тои да ти каже подробности!!!

Успех,Цвети

 

 

Пич виж ся,проблема е друг!

Не искам да давам над 100 лева че и повече за китара,като не знам ще свиря ли на нея,ще се зарибя ли или ще е оставя да фаща прах и ще се чуда на кой да е пробутам!За това ми трее ефтинко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Купувай тази, хич не ги слушай, че била играчка. Виж, че получаваш и стойка за микрофон, какво повече ти трябва (:

 

:icon_shithappens::hysterical::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се ебавайте с човека че ще вземе да си купи този уред

хах са се сетих за темата ''с каква електронна китара започнахте'' :thumbs_up:

 

 

след около минута боравене с търсачката открих оферта която е перфектна за господин AC_DC

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=26446

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електронна китара... електрическа китара. онова е играчка.

 

Вземи си кухарка 2guitars.jpg така що-горе изглеждат. Поне като дрънкаш ще се чува и няма да ти трябват допълнителни неща, като усилватели, ефекти и тн.

 

Ако пък искаш електрическа. Търсиш кремона, пълдин или някакъв такъв боклук и почваш :thumbs_up: /не за друго, просто те си вървят около 40 до 70 лева. Ей, имаше една мн добра оферта за около 60-70 кинта... момент да я намеря....

Ам, от кой град си?

 

 

Добавка, след търсенето: То са ти я намерили тази обява. Става дума за следната китара : http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25973

Според мен става идеално за начинаещ като теб. Но са ти се обадили и в другата обява с орфейче за 35 лева. Та, има шанс да е по-добрият /по-евтиният/ вариант за теб :metalist:

Редактирано от bai-goku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.