Jump to content
Българският форум за музиканти

весело полунедодялано


Recommended Posts

искам да си кажете мнението за това като цяло. като микс, звучене като цяло. понеж има хора с монитори тук и много бих се радвал да дадат насоки. по принцип трябва и вокал да има но пропадна работата. малко сухо е щото е праено с цел да се сложи и вокал :) свиренето обаче е с двете леви ръце :);)

благодара предварително за съветите ;)

 

използвани са само китара - кубе - микрофон.

 

http://4040.hit.bg/flower.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да си кажете мнението за това като цяло. като микс, звучене като цяло. понеж има хора с монитори тук и много бих се радвал да дадат насоки. по принцип трябва и вокал да има но пропадна работата. малко сухо е щото е праено с цел да се сложи и вокал :ph34r: свиренето обаче е с двете леви ръце  :headbang:  :D

благодара предварително за съветите :)

 

използвани са само китара - кубе - микрофон.

 

http://4040.hit.bg/flower.mp3

даже бая си е реверба не е хич сухо...

Вземете се стегнете има толкова начини в днешно време за по хуваб звук.....

Тия барабани ала Чикаго 73" от къде ги зехте :ph34r:

И се стегнете да е по ритмично иначе за демо звука си ок на китарата!

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че е весело-о.к. :ph34r: барабаните са много дърти наистина...иначе много глухо бе,няма високи май,много среди,малко баси...???ич не е суо,може да се позаиграеш малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готинко. ритъм китарката ме кефи най-много. Барабаниките много hi-fi ми звучат, затова ако попълниш с нещо средите, например някфо органче, което ще намалиш след като се изпее. Соло китарката не ме кефи много като звук, ама тва е субективно де. струва ми се че и темпото може уеко да се дигне. Виж ся тва е просто ако седна да критикувам иначе е готинко кефи :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвекето цъфна, хайде да върже. Ритъм рифът добър, ревербът множко,

може да разнообразяваш колко ти душа иска. Бравос :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви :godbless: то на този запис няма какво да му правя щото барабанките са на трак. все пак работя със добрата стара куул едит :) поради хардуерни причини не мога да си позволя нещо повече :) иначе ако някой е работил с leaf drums 2.0 да даде насам пресети че тия наистина са като '73 :) и доста ги барам докато ги докарам такива. по принцип семпълите звучат като удари по кашон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гот е ..малко '80 атмосфера ми създава ама няма лошо :green: . На ритъм китарата EQ бих препоръчал и да.. семпли за барабаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.