Jump to content
Българският форум за музиканти

Писна ми от грешни табове!


Recommended Posts

Писна ми от грешни табове!! Кажете сайт за верни табове,защото ми писна от грешни.По-специално се интересувам от таба на Steve Vai-For The Love Of God

 

П.П:Знам сайта Ultimate Guitar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

По принцип има един сайт в който има линкове към по известните ТАБ сайтове: www.911tabs.com !!! Само да попитaм какво разбираш под грешни табове? Във сайта който съм написал има и препрадки към табове за гитар про така че ще можеш и да чуеш таб-а който търсиш. Ако чак толкова търсиш перфектен таб си купи оригиналната книга с партитури на Вай, но честно казано и това не е гаранция че вътре всичко ще е абсолютно вярно. Най-добрият и сигурен начин е по слух, но някой неща на Вай са доста сложни и изискват доста музикален опит и знания за да се извадят вярно!!! Специално песента която търсиш е много известна и широко дискутирана в музикалните сайтове, даже в Ютюб има цял видео урок за нея който съм сигурен че може много да ти помогне. Успех!!!

Ето и самият урок

 

:greenangel: Марио :ph34r:

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази песен точно я има на хиляда места разписана. Щом не те кефи Гитар Про варианта, потърси някой ТАВ буук на Вай, вътре я има!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично притежавам оригинална книга Passion And Warfare и тъй като съм свирил повечето неща оттам, мога да гарантирам, че нотите са вярни.

 

А пък за табовете от нета - има една друга тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.