Jump to content
Българският форум за музиканти

Mental Architects


Recommended Posts

Най-накрая с гордост мога да ви поканя на нашия профил в myspace да чуете две от песните от дебюта ни. Дано ви харесат.

PUBERTY и SHADOWS

 

 

http://myspace.com/mentalarchitectsband

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което чух ми хареса!!! Макар да не съм голям фен на този стил, изпънението ми хареса!!! Нещата са пипнати добре!!!

 

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали повредата е в моя телевизор ,но в това пърче SHADOWS intro, има един шум който не се чува , но го усетих по това че мембраните на говорителите ми щяха да изфръкнат от орбитата си . Сигурно е някъде към 10херца като гледам мембраните затова не се чува. Но е доста силен. На другото парче незнам защото не ми го зареди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали повредата е в моя телевизор ,но в това пърче SHADOWS intro, има един шум който не се чува , но го усетих по това че мембраните на говорителите ми щяха да изфръкнат от орбитата си . Сигурно е някъде към 10херца като гледам мембраните затова не се чува. Но е доста силен. На другото парче незнам защото не ми го зареди.

 

:) NO COMENT

 

Вътре има много повече неща, от колкото се чуват. А колкото до Puberty няма причина да не се зареди, ако имаш желание пробвай пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За пръв път влизам в този форум и реших да разгледам и попаднах на ваши песни. Трябва да си призная, че бях шокиран! Звучите направо супер. Ако не знаех, че сте българска група нямаше въобще и да разбера. Браво!!! Радвам се че има такива групи в България, които ме карат да се гордея, че съм българин. Като гледам младата българска сцена съм оптимист. Все повече млади групи започват да търсят свой начин на звучене без да вървят по отъпкани пътеки и това е похвално. Пожелавам ви успех и се надявам скоро да ви чуя на живо.

P.S. Между другото текстът на Shadows (intro) е покъртителен. Настръхнах!!! :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодарим за хубавите думи и за добрите пожелания. Надяваме се до средата на септември да приключим със записите щото вече лудите ни хващат и от октомври да се пораздвижим насам-натам. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.