Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарите на китаристите от Linkin Park


TheRipper

Recommended Posts

значи така и неможах да разбера моделите а мн се кефа на тия китари даже едната е нарисувана мн яко и на нея пи6е LP а другата е некакъв разбиващ винено/червен цвят :wacko: ....ако някои знае модела да го каже :)

ето и някаква картинка точно като модела на китарата ама глеите китарата не мацката :wallbash:

http://img259.imageshack.us/img259/7127/mackapd6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRS (Paul Reed Smith) - пояснявам за ТheRipper, респект :wallbash:

А модела, съдейки по сайта е SE Paul Allender High Gloss (това последното "много лъскав").

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я наистина кажете тия китари как се нисък,среден,висок клас или поне някоия фирма от която се намира същия за по тънки пари много искам такава китара ама немога да си позволя нещо от 1000лв нагоре :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ето и някаква картинка точно като модела на китарата ама глеите китарата не мацката :greenangel:

 

ъ-ъ-ъ ... коя китара? :)

 

Шегата на страна, готини са тия ПРС, но ... тоя кастъм 24 е 3000 и кусур долара. Има и по-евтинки модели ( http://www.music123.com/Paul-Reed-Smith-SE...150573.Music123 ), ама де-де ...

 

Ако си говорим за постижими неща, виж Vintage: http://www.jhs.co.uk/vintageelectric.html, VRS100/VRS110 Series. Даже xxxx я внасят май тази марка, btw. Чувал съм, че не са лоши.

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

значи евтината линия на PRS са моделите SE. могат да се поръчат от thomann.de, така че виж цените там. правят ги в корея и сам чувал само хубави неща за тях, т.е. за парите качеството било много добре.

Редактирано от stanbog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тъй като и аз съм много голям фен на ПРС съм длъжен да се отбележа с ето това....

 

S5000483.jpg

 

Всъщност една от причините да я купя(преди 2г. и половина) беше че приличаше адски много на ПРС...

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе хе де да беше ПРС :(

Стаг е китарата както каза ТОНИ... Според мен звучи чудесно(с JB и Jazz model) ама разбира се не може да се сравни със ПРС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.