Jump to content
Българският форум за музиканти

Meinl C-10/18/12 сет чинели


Recommended Posts

Здравейте,

 

значи нищо не разбирам от чинели а един много добър приятл който свири има скоро рожден ден и си мисля да му подаря един китаец. Та поразгледах се из thomann.de и набарах ей тоя сет на Meinl Classic серията и цената е точно по моя бюджет.

 

Та стават ли за нещо или да гледам сам един китаец да взема

 

Ето го линка

 

Мерси за съветите предваритлно

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то на пейджа на meinl могат да се чуят всички техни чинели как звучат

 

http://www.meinlcymbals.com/

 

мене тия мми харесаха ... ако някой свири или е свирил с някой от тия чинели нека драсне все пак едно мнение - ще съм много благодарен

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

значи нищо не разбирам от чинели а един много добър приятл който свири има скоро рожден ден и си мисля да му подаря един китаец. Та поразгледах се из thomann.de и набарах ей тоя сет на Meinl Classic серията и цената е точно по моя бюджет.

 

Та стават ли за нещо или да гледам сам един китаец да взема

 

Ето го линка

 

Мерси за съветите предваритлно

 

Поздрави

Алекс

 

 

Meinl съсвсем приличен звук имат,несъм чупил такива ,има какво да се желае като за подарък ама ако ги подаряваш на мене и така е добре! :cheers2:

 

от много време на сам свиря само с MEINL тва са доста годинки.но моя съвет е недеи да си даваш парите за супер нисък клас чинели било то само дори и за един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свирил с 18" китаец точно на тази марка и ми хареса как звучи,есествено за парите де :rolleyes: Мисля че е добре да го вземеш,на тая цена май няма да намериш нещо кой знае колко по-добро :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то мене най ме притеснява дали ще у хареса саунда ... а това е въпрос на вкус вече.

 

както и да е, разчетох се тук таме, това което чух като семпли на чинелите ми хареса, ще се съберем няколко приятели и ще му ги вземем ... па дано да вдига с кеф шум с тях

 

Поздрави и мерси за мненинята и помоща !!!

Алекс

 

п.с. ние от ритъм секцията трябва винаги да се подържаме ... ехехехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. ние от ритъм секцията трябва винаги да се подържаме ... ехехехе

Всички трябва да се поддържаме, щото без ритъм секция за къде сме :)

 

 

Аз мисля, че е добър подарък. Даже не е точно "тенджера за домакинята" щото всеки музикант се кефи на подобни подаръци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.