Jump to content
Българският форум за музиканти

малко помощ?


novaka

Recommended Posts

Така.. ами.. искам да купя ел.бас за сестра ми.. хах.. сега сигурно ще кажете "Що не похарчиш парите за себе си".. то и аз не знам..ей така..кеф ми е..

имам около 350 лв.. какво ще ми предложите за тея пари.. обръщам се към вас защото съм убеден че имате ОГРОМЕН опит в тея неща..

тя отдавна се зарибява по басовете.. и съм се решил вече..

та.. благодаря предварително за отговорите.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа, приятел. За тези пари читав бас трудно ще намериш нов. Най-много някой Стаг или Пълдин. Препоръчвам ти да вземеш нещо 2-ра ръка но да ти върши работа. Погледни в купува-продава-предлага, например ТОВА ми се струва добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич събираш още 50 лв и купуваш един чисто нов Скуайер с Дънкан адаптери (Това е много добре аз лично съм много доволен) от магазина Rasing Force , най-доброто за малко пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вариантите са ти Washburn или Squier. И в двата варианта няма да направиш грешка! Зависи какво точно се търси като инструмент. Не те съветвам да й купуваш фретлес, защото това е много специфичен инструмент, който не е за начинаещ бас китарист. Ако те интересува нещо за споменатите марки кажи си и ще ти дадем повече инфо :cheers2:

 

Ето как изглежда Washburn T12

 

zoom_t12mbl.jpg

 

Като допълнение ето и как изглежда Washburn T14

 

zoom_t14ns.jpg

 

Squier-а не знам точно кой е като модел, затова не смея да давам каквато и да е картинка за ориентация.

Аз лично свиря с Washburn T125 Bantam и съм много доволен от качеството съпоставено с цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко кинти може да се вземе и Olp. Те са на Ърни Бол, така че това е най-мюзикменската китара от мюзикменскоподобните. Леле, това не мога да си го прочета. Обаче, басът е много удобен и изкарва приличен звук. Има го в България, може да пробваш. http://www.olpguitars.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове..супер сте.. благодарско за помощта..

Ами.. двоумя се м/у Washburn T12 и T14 ..

Каква им е разликата и кое би било най-добро ?

 

Малко оффтопик ама.. току що намерих един клип в вбокс-а ..

еднорък бас китарист.. ама яката цепи..

Евала на Bill Clements!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

колко е голяма сестра ти?

"много начинаеща" ли е?

колко голяма и е ръката/пръстите?

 

Разгледай (има го в xxxx) за бронко бас на Скуаер! Мисля, че ще можеш да се вместиш в парите си.

Разликата е, че мензурата на грифа е по-къса от повечето басове. Размери точно не знам.

 

Ако е от по-начинаещите-мисля, е този бас ще свърши работи и 100% изглежда много по-добре от някоя друга огромна тояга в женски ръце...

 

Въпрсът е, че тръгнеш ли да го продаваш...хмм - май няма да имаш много запитвания за него.......sq_musicmaster_bass_1024.jpg

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.