Jump to content
Българският форум за музиканти

Boogerman


Recommended Posts

Ааааа верно ли бе :wow: :headbang: тва трябва да се издири!!! сега ще се разджиткам из нета иначе в момента от теб чувам за тази игра... дано да намеря нещо по този въпрос :headbang::rolleyes:;)

 

струва ми се че бъркаш нещо Silicon & Synapse със Interplay, а те нямат нищо общо :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

струва ми се че бъркаш нещо Silicon & Synapse със Interplay, а те нямат нищо общо :headbang::headbang:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:;)

Не ги бъркам. Те са Близард, а интерплей са си Интерплей.

Жалко, че не знаеш тая ига аз я търся от тооооолкова време и в адски зарижбяваща. Аз имах само демото едно време. Надявах се да ми помогнеш с това как се казваше, но.... :godbless:

 

Значи името и беше нещо като Black Thorn, BLackthrone, Black stone... Ама не мога да си спомня. Адски маниашка е точно заради това криене. аа, имаше и един спешъл скил да стреляш назад, гледайки напред :godbless:

бтв, дори и управлението и беша абсолютно същото като на Лост Викингс.

Това май им е първата игра като БЛизард. Спомням си че логото им излизаше в началото на игрицата, след това на Интерплей :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е на Blizzard :wall: :wall: :wall: издирих я :green:

http://www.blizzard.com/blizzclassic/

Дано да я намеря да си я дръпна отнякъде. Очаквай ПМ в такъв случай :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, "Улицата" е класика!

 

:headbang::headbang:;);););) - само това мога да кажа за тез дзверове безподобни.

 

Вий стье котьенца, бе, викам им, не стье лъууее, да се борите кат лъууе!

Ша дадем, няма 'а ва остаим. Щом е за културата! Ний обичами културата...и бахура...

 

Айде добре заварил ще кажа аз.

 

П.П. Абе да не си ми клонинг или изгубен брат-близнак? ;) Като гледам имената в частта за вдъхновители... :green:

 

П.П. 2 Румен Сираков беше един от първите дето ми показа разни украшения в народната музика. От няколко години обаче са му много зле ръцете... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе boogerman-е,трябва да са напиим и то многу,ма кът звънни тилифонъ тряа дъ тичум дъ нъмълйъ тиливизувъ и ствавъ многу сложну,мъ бирътъ я каминицъ,тъка чи.....нъздрави ;)

 

P.S.б*х маа му,аз ако така говоря,до сега да съм се гръмнал....тва да не е стойка,която е от околните села на пловдив ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душманин, братче, знаеш къф як фаянс са пуснали каде "Солунска" :lol:

За Румен Сираков знам :-( преди време исках да ходя на уроци при него само, че човека ми намекна к'во му е положението и не стана работата :cheers:

'са напийм и с тебе а??? :cheers:

 

Топсъне, я Каминица ни пия, ама ако се прежалиш за Загорка или Шуменско червено може да trink39.gif ...ако имаш път насам де :headbang:

 

P.S. Жулим и домашна B) може и направо от дамаджаната trink21.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душманин, братче, знаеш къф як фаянс са пуснали каде "Солунска" B)

За Румен Сираков знам B) преди време исках да ходя на уроци при него само, че човека ми намекна к'во му е положението и не стана работата :cheers:

'са напийм и с тебе а??? :lol:

 

Топсъне, я Каминица ни пия, ама ако се прежалиш за Загорка или Шуменско червено може да trink39.gif ...ако имаш път насам де :headbang:

 

P.S. Жулим и домашна :cheers: може и направо от дамаджаната trink21.gif

и аз пия шуменско и загорка;)

P.S.тва е колкото лафа да мине;):-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дубриутро и на тебе :headbang:

Аз ще му предам ама кажи поне от кой, че така по ник само не мога да те разкрия кой си :D (може и по ПМ ако си срамежлив) :D

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.