Jump to content
Българският форум за музиканти

ЛАТ


mupcku

Recommended Posts

хора имам стъпало ЛАТ 2090 и отзаде където се връзват колоните са едно червено и едно черно.развъртам едното и мушкам едното жило, след това завъртам обаче изобщо не хваща.искам направо да ви попитам как д аго свържа, с какво, къде.значи искам да свържа стъпалото със пулта с колоните и с един CD Player.мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора имам стъпало ЛАТ 2090 и отзаде където се връзват колоните са едно червено и едно черно.развъртам едното и мушкам едното жило, след това завъртам обаче изобщо не хваща.искам направо да ви попитам как д аго свържа, с какво, къде.значи искам да свържа стъпалото със пулта с колоните и с един CD Player.мерси много

Ама наистина си уникален с начина на задаване на въпросите си. :)

За съжаление нямам снимка в заден план на стъпало ЛАТ, затова ще ти го кажа по принцип. Колоните си ги вързваш там, дето си почнал, като щом не хваща, значи най-вероятно ти е тънък кабела за към колоните и се измъква от винта - или го свържи с по-дебел кабел (което е за предпочитане), или ако нямаш....махни по-голяма част от изолацията и прегъни няколко пъти оголената част. Така ще стане по-дебело и ще хване.

Освен това отзад би трябвало да имаш и 2 ж.жака (на Лат ме съмнява да е с канони). CD плеъра го включваш в пулта (по избор в стерео канал или в Tape In. Изходите на пулта ти също трябва да са със жакове - значи ти трябват 2 кабела жак<->жак (моно, тъй като отново имам съмнения да са балансирани входовете на ЛАТ-а). Свързваш левия изход на миксера <-> с левия вход на стъпалото (същото правиш и с десния вход/изход). Накрая да не забравиш да включиш и двата уреда в контакта. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина си уникален с начина на задаване на въпросите си. :hysterical:

Съгласен съм за моите въпроси но ти наистина си много добър в обясняването!БЛАГОДАРЯ МНОГО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.