Jump to content
Българският форум за музиканти

2 китарни инструментала


TONY

Recommended Posts

Последните месеци си композирам някакви китарни инструментали. Има и някакъв резултат. Дотук 2 инструментала ( имам още един готов , който да почвам да записвам и още 5-6 в процес на измисляне, т.е по някое време ще имам материал за албум)

Да кажем това са неокончателни версии, но ако ме домързи да ги записвам пак, може да си останат окончателни. Има тук таме, някой хикс ( не ме притеснява).

Общо взето съм записвал основен трак и към него допълнителни, няма втори тейкове ( като едно време), не съм поправял нищо, каквото е излезнало, това е.

Разликата е, че на този, който завърших вчера, съм само аз. А на предният Султан, барабаните и баса са изсвирени са от басиста и барабаниста на Зомби бар. Как ще дойде в краен вариант, нямам идея...може би ще е най-добре всичко сам да си изсвиря, може да потърся басист и барабанист.

От една страна - колко яко е, всичко да си изсвириш/изкомпозираш сам, нали все пак става дума за соло авторски инструментален албум.

От друга страна, ако потърся помощ от вън , вероятно ще стане по-добре...Рано е още да решавам.

 

Първо е вторият ми китарен инструментал. Born again. Изцяло е записан и композиран/аранжиран от мен, вкл и микс-мастеринга. Не е отегчително дълъг, За инструменталната си музика, реших да използвам псевдоним. Тони Кинг - Роден отново/ възкресен.

 

 

А това е първият инструментал Султан, завършен преди 4 месеца.

 ( в същност беше песен, която преправих на инстументал и мисля, че не сгреших, кефи ме като инструментал)

 

 

Понеже съм сравнително доволен от продукцията си, спрямо как я правех със записите на Уран, а имам отделна тема ( за под кривата круша),

ако има желаещи, може там да обсъдим до къде съм със записите, като микс и мастер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.