Jump to content
Българският форум за музиканти

поръчка от Warmoth.com


Recommended Posts

Привет. Отново ще ви занимая с разни питанки, естествено поради факта че съм хабсолютен Бен Гън. Значи харесал съм си тяло за китарка от Warmoth.com : LP Flame Maple Top on Mahogany Back, и разни други Gibson-ски дреболии (ключове, врътки и т.н.). Та интересува ме дали тез пичове правят доставки за БГ иако някол е пазарувал как се държат, кви при е доставката?

 

Другото което ме интересува е следното: дали евентуално това тяло би си паснало, като звучене със гриф от явор/f-bord ясен (щото такъв имам)?

 

Благодаря на отзовалите се... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж това:

http://www.woodycustom.com/

обаче преди време им писах и нищо не ми отговориха.най добре виж някой майстор в Бг.Диката или някой др.

пиши ако се интересуваш и мога да ти дам тел. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Болт-он е, ама ко се навия сериозно (за което трябват парички) бих си поръчал и гриф от там. Нямат доставки за BG, но имам доста познати в USA i Canada, та ще ползвам тях сигурно. Значи прая си сметката и излиза че за около 7-800 долара ми излизат: тяло, гриф, хардуер, и доставка (електрониката, ще я взимам отделно, и на първо време ще е нещо лабаво).

Идеята ми е Лес Поул Стандарт Фейдет - Тъбако СънБърст, като за боядисването ще ползвам услугите на тукашни лютиери.

Другия вариянт е бригада в USA или England :yes: ..... и от там направо готова летва с надпис GIBSON, който незнам колко оскъпява продукта :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Epiphone (Епифон, Епифън, или както там са чете) адски много ме дразни как седи на грозната глава, и дори как звучи, незнам като какво да го определя :surprise:, **а*ти крастата..... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж това:

http://www.woodycustom.com/

обаче преди време им писах и нищо не ми отговориха.най добре виж някой майстор в Бг.Диката или някой др.

пиши ако се интересуваш и мога да ти дам тел. :)

 

 

Я дай координати на Диката направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.