Jump to content
Българският форум за музиканти

Метъл Джем


BlueZone

Recommended Posts

Ми черпи едни $1500 и ще има дропната 8-струнна :huh:

 

Майтапа настрана - парчето е измислено и записано вече, само че искам да го смеся в студио, за да стане брутално яко ;)

 

Хахахх аз ако имам излишни 1500 ше купя една арфа и да видим кой ше дропне повече от мене :)

 

:rockon: Чакам с интерес да го чуя сигурен съм че ще изкърти :virtuoz::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми ето един примерен сегмент от въпросната композиция:

 

Suture Freed Machine

 

 

Заглавието е работно и звука е гаден, щото нищо не е смесвано още, ама като за превю става :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up::metalist:;):recourse: :recourse: :recourse: :recourse:

браво момчета,разбихте ми главата с тоя jam

ето скромно и от мен цъкни ма тукейка

май ще се прави цялото,на там отиват нещата,можеш ли да го оставиш така тоя трак.

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse:

браво момчета,разбихте ми главата с тоя jam

ето скромно и от мен цъкни ма тукейка

май ще се прави цялото,на там отиват нещата,можеш ли да го оставиш така тоя трак.

поздрави!

 

 

Уоу... :) саунд от преизподнята...през нео-класически пасаж до рокаджийска - уа бленда напомняща леко за Слаш...доста интересно - изкефих се браво братле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 7 months later...
Ей тука едно парче ви давам да си джемите на него. Предназначено е за всички видове инструменталисти и певци, така че, чувствайте се свободни да се изявите по какъвто начин ви хрумне:

 

Metal Jam

http://media.putfile.com/Metal-Jam-67 Вече ме болят ръцете от работа,ама не оставям старата дъска. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве мине се не мине време и тоя джем се развива :) Зашев неостаряващ джем си заформил...;))) с кеф си припомних какво сме правили преди време хахах:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Ииииии егат'си му и работата...

 

Мине се, не мине некое време и некой ги изрови тия джемове от сгурта и дотуря по нещо тарикатско - Евала!

 

Много ми се ще да пускам по-често джемове, ама всичките ми инструменти са в студиото, в което работя, където пък съм заринат от реклами и не остава много време, ама като се видя в спокойствие, ще пусна нещо ново...вероятно в някаква странна стилистика...което пък ще бъде едно своеобразно предизвикателство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Късно се включвам в този джем ама много ме изкефи... Поздрави на всички!!! :hysterical:

http://www.esnips.com/doc/6b5cf0a8-1795-4c...f5b66/Jam-Metal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ех пичове аз няма да се включа :greenangel: след като чух тея импровизацийки .евала ви правя на всички чесно много яко в краина сметка от това може да се сабере най-якото и да стане напълно лудница :)

Евала пак :)

 

Цеко ми напълни душата най-много :)

 

Цецо :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какъв хубав стар джем има тука!И аз реших да прасна една китарка:recourse:

втори опит щото путфайла не му се работи

 

<Сега вече трябва да тръгне пусти сайтове>

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.