Jump to content
Българският форум за музиканти

Death-lack Of Comprehension


yakiya

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Еми ше мислите как инъче

лошо нема,ма нали знайте че не се забогатява много,важен е кефа и емушъна

Коравите фенове са малко но пък качествени :)

 

Страшен любопетизъм мъй нащърбил да чуя(видя)авторско парче.С кавърите много или малко знаем че са за купона.

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Хаха, брутално! :D Як е кавъра, зарибява много! :punk_guitar: То вярно нещо като супергрупа се заформя... Евала! Важното е трашария до шия и детец на пастетец да има! :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мале! :greenangel::metalist::) ....

Жалко, че са малко хората, на които им се занимава с тази музика вече. Като чуят за чичко Чък, млъкват и се отказват да свирят с теб. Евала пичове! Дано се събирате по-честичко така, та да ви видим някъде на живо, че е много умряла работата по клубовете в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Пичове, това което чух ми подейства като балсам за зажаднялата за качествена жичка душица.

Много готино свирите! Искрено ви поздравявам за избора на кавър.

Death са група, която много обичам и съм претенциозна към всичко тяхно, но вие сте ги изсвирили страхотно: с добра подготовка, много хъс и философски дух.

Вземам предвид мазата, саунда и всичко останало, около всяка една репетиция... представям си ако забиете наживо какъв кеф ще е! :):):punk_guitar:

 

Поздрави и ... свирете, защото си заслужавате страшно много! :)

 

П.П: Имам само една забележка: не дръжте толкова малко детенце при вас в репетиционната, докато джангърите. За детските уши демиджа е много по-голям, отколкото за вас самите. Или ако няма друг начин, поне му слагайте тапички за уши(има ги във всяка аптека). :)

 

П.П.П: Ако мога да си пожелая нещо, което искам да чуя изсвирено от вас, то това е:

1.) "Destiny" от "Individual..."

2.) "How Could I" - Cynic

3.) Нещо авторско!

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, това което чух ми подейства като балсам за зажаднялата за качествена жичка душица.

Много готино свирите! Искрено ви поздравявам за избора на кавър.

Death са група, която много обичам и съм претенциозна към всичко тяхно, но вие сте ги изсвирили страхотно: с добра подготовка, много хъс и философски дух.

Вземам предвид мазата, саунда и всичко останало, около всяка една репетиция... представям си ако забиете наживо какъв кеф ще е! :help::P:)

 

Поздрави и ... свирете, защото си заслужавате страшно много! :yes:

 

(

П.П.П: Ако мога да си пожелая нещо, което искам да чуя изсвирено от ва

с, то това е:

1.) "Destiny" от "Individual..."

2.) "How Could I" - Cynic

3.) Нещо авторско!

мисля следващото да бъде любимото ми"trapped in the corner"пък и yakya го научи вече и мисля че ще стане добре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля следващото да бъде любимото ми"trapped in the corner"пък и yakya го научи вече и мисля че ще стане добре

"Тrapped in the corner" е убийствено парче! Нямам търпение... :hysterical:

 

П.П: Абе, хора, правете концерти! БГ има нужда от хубава, тежка банда! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Пичове, това което чух ми подейства като балсам за зажаднялата за качествена жичка душица.

Много готино свирите! Искрено ви поздравявам за избора на кавър.

Death са група, която много обичам и съм претенциозна към всичко тяхно, но вие сте ги изсвирили страхотно: с добра подготовка, много хъс и философски дух.

Вземам предвид мазата, саунда и всичко останало, около всяка една репетиция... представям си ако забиете наживо какъв кеф ще е! :unsure::):)

 

Поздрави и ... свирете, защото си заслужавате страшно много! :curse:

 

П.П: Имам само една забележка: не дръжте толкова малко детенце при вас в репетиционната, докато джангърите. За детските уши демиджа е много по-голям, отколкото за вас самите. Или ако няма друг начин, поне му слагайте тапички за уши(има ги във всяка аптека). :curse:

 

П.П.П: Ако мога да си пожелая нещо, което искам да чуя изсвирено от вас, то това е:

1.) "Destiny" от "Individual..."

2.) "How Could I" - Cynic

3.) Нещо авторско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и барабанистчето.най нарая и аз се включих във форума.Благодаря на всички за топлите думи,действат ми адски стимулиращо.THRASH AND DEATH FOREVAAAAAA.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.