Jump to content
Българският форум за музиканти

Новото ми басче


Recommended Posts

не си купиш един фендер,даже и на втора ръка да го земеш ще е по-добре от тази.не че аз съм постъпил тъка,но сякаш като качество и като жена,по-добре щеше да е по-добре.иначе честито.

 

 

 

оп!грешка!исках да кажа и като качество и като ЦЕНА щеше да е шп-добре. :metalist:

;) Явно не си много на ясно за какво става въпрос.Че тя само електрониката с адаптерите струва повече от един стандартен Fender.Влез в сайта на Alembic и погледни Alembic activator,и може да ти се промени мнението.Плюс това моята не е от стандартните,а Rickenbecker конфигурация,2 x усилване,ниски,високи,активна(Алембик нямат пасивна)+балансиран изход(ако ти говори нещо това).Изработката на китарата , дърветата , лакът и всички компоненти са изключително качесвенни ,а за дизайна вече е въпрос на вкус-на мен ми харесва много.Бриджът е Gibson,грифът е с 1 градус наклон спрямо тялото,сет нек.Басът е много добре балансиран,звучи изравнено и има невероятен състейн.Този бас няма нищо общо с един сериен инструмент.Той наистина си е custom.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си купиш един фендер,даже и на втора ръка да го земеш ще е по-добре от тази.не че аз съм постъпил тъка,но сякаш като качество и като жена,по-добре щеше да е по-добре.иначе честито. :huh:

 

 

Много ми е трудно да разгадая смисъла на "като качество и като жена, по-добре щеше да е по-добре... " Внимателно прочетох условията за регистрация в този форум и определено смятам, че коментари като този трябва да влязат в графата "profane" /за справка - английско-български речник/.

Хубаво е човек да не се изказва неподготвен и да не губи времето на другите.

Инструментът е прекрасен! Даже аз нямам забележки по него /като изключим копчето против уроки/, а аз съм най-големия критикар...

Честито!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво да каже човек когато самото произведение говори само за майстора си...

Евала Цецо!!!

Честито Стефане!

Със здраве да си свириш и на него и повече успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветан,както винаги е верен на себе си :).

Честито на собственика ,който наистина се е обзавел с нещо много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.