Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Разбира се, че има. Но го правят за пари. Виждаш, че и 100 хил. линка към инструментали могат да получат за отговор това - thumbdown.gif

Когато няма благодарност и елементарно уважение към нечий труд, отсреща ще спре и малкото правено безвъзмездно!

Известен ми е само един човек който незнайно защо продължава да прави безплатно инструментали, но става въпрос само за поп-фолк. Казва се Банков.

Успех в търсенията ти.

 

Аз не търся нещо професионално. Наскоро пък един приятел ми беше записал едно инструменталче и беше станало много добро. Той е на 17 бту. Ама сега е зает и няма време. Иначе мерси : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

:thumbs_up: Здравейте! Трябва ми спешно симбек на Kylie Minogue - "On the night like this" и на ABBA -"I have a dream"

Дали на някой ще му се намери?

Редактирано от fion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Здравейте! Трябва ми спешно симбек на Kylie Minogue - "On the night like this" и на ABBA -"I have a dream"

Дали на някой ще му се намери?

здравей

изписва се On A Night Like This:

линк

линк

линк

линк

 

ето и на АВВА:

линк

линк

линк

линк

линк

линк

линк

 

Имаше и още линкове, но не ми се занимава.

Стигнал съм до 175 000 безплатни инструментали в темите ми тук и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми намери billy idol - speed, helloween - if i could fly и whitesnake - fool for your lovin'?

 

 

Не те ли кефи идеята да имаш търсачка към

175 000 безплатни инструментали в темите ми тук и тук.

Вярно, че обновленията ги бавя заради модератори, но пак можеш да намериш няколко инструментала и караоке на Whitesnake - Fool for your lovin'

линк

линк

линк

линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте поздрави от китарната секция.Бихте ли ми помогнали да намеря сингбеци на следните песни:

Bryan Adams – You Can't Take Me

Nightwish - Sleeping Sun

Kelly Clarkson - Because Of You

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте поздрави от китарната секция.Бихте ли ми помогнали да намеря сингбеци на следните песни:

Bryan Adams – You Can't Take Me

Nightwish - Sleeping Sun

Kelly Clarkson - Because Of You

 

Благодаря предварително

Чекни измежду 100000 инструментала - там ще откриеш второто и третото.

 

Шансът ти е да откриеш първото измежду 40000 караокета (там не съм проверявал).

 

Естествено, това е само улеснение, иначе търсенето започва след това, но аз вече се оттеглих в тая задача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички. :blink: Мнооооогоо Мнооого спещно ми трябва синбек на песента на Росица Кирилова - Учителко целувам ти ръка. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. :music336: Мнооооогоо Мнооого спещно ми трябва синбек на песента на Росица Кирилова - Учителко целувам ти ръка. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :hysterical:

 

 

Дал съм го във вторият архив от темата ми за детски и народни инструментали tongue_ss.gifsleep.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте, искам да питам дали някой има инструменталите на следните песни:

 

Мариа Нейкова - Вървят ли двама

БТР - Спасение

Тони Димитрова - Отдавна хората говорят

Щурците - Клетва

 

Мисля, че не са много. Дано не ви затрудня. Ще съм ви много задължена ако ми ги пратите, защото ми трябват спешно. Благодаря предварително. ;) ;) ;) Ето e-maila ми: elito_888@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.