Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Търся една трудна за намиране работа. Или поне аз не знам къде да търся ;) Молбата ми е за Лайза Минели - Кабаре... :girl_witch: помагайте плс

Тая работа наскоро я направих лесна. Ще откриеш 3 инструментала тук и 1 караоке тук :)

 

Търси по ключова дума Liza (останалото се изписва Minelli/Minnelli, cabaret)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много! И още 1 работа, която вече наистина е трудна :metalist: Иде реч за Милена – Месо... Предполагам все още няма такъв инструментал в нета, така че може би по-скоро търся човек, който да го направи, и един мъжки вокал който да запише крещенето на „и никой не пита защо”. Мноооооого ще съм благодарна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз съм нова и ако трябва да съм честна - се регнах само заради един инструментал, от който мноооого спешно се нуждая! Надявам се да помогнете, щото иде реч за Невена - За тебе песен нямам, а никъде не я намерам. Видях, че и други са я искали, така че моля, моля, моля който може да ми я потърси!!! :mellow::huh:;):-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще го има но мн се моля за инструментала на Васил Найденов - почти забравена любов ... наистина много ще съм ви благодарен ако го имате да го споделите <_< ае респект от мене колеги :rocker::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! На някой да му се намира The Pretenders - I'll stand by you инструментал? В youtube има един доста добър, но като го сваля на компа като flv не мога да извлека звука. Много странно. По принцип доста често свалям песни от youtube, но за тази ми изписва, че някакви кодеци липсвали. :) Много ще се радвам, ако някой помогнееееее. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще го има но мн се моля за инструментала на Васил Найденов - почти забравена любов ... наистина много ще съм ви благодарен ако го имате да го споделите :) ае респект от мене колеги :) :) :)

 

Почти забравена любов - инструментал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! На някой да му се намира The Pretenders - I'll stand by you инструментал? В youtube има един доста добър, но като го сваля на компа като flv не мога да извлека звука. Много странно. По принцип доста често свалям песни от youtube, но за тази ми изписва, че някакви кодеци липсвали. :) Много ще се радвам, ако някой помогнееееее. :)

Първи вариант: Изтегли си vloader - малка и безплатна програмка с която ще можеш да теглиш не само флаша, но и само аудиото в МР3 формат.

Втори вариант: Видеото което вече имаш качи на този сайт и му задай да извлече от него МР3. Като се зареди си сваляш МР3-та.

... и винаги можеш да чекнеш дали го няма сред 100000-те инструментала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! На някой да му се намира The Pretenders - I'll stand by you инструментал? В youtube има един доста добър, но като го сваля на компа като flv не мога да извлека звука. Много странно. По принцип доста често свалям песни от youtube, но за тази ми изписва, че някакви кодеци липсвали. :headbang: Много ще се радвам, ако някой помогнееееее. :headbang:

Първи вариант: Изтегли си vloader - малка и безплатна програмка с която ще можеш да теглиш не само флаша, но и само аудиото в МР3 формат.

Втори вариант: Видеото което вече имаш качи на този сайт и му задай да извлече от него МР3. Като се зареди си сваляш МР3-та.

... и винаги можеш да чекнеш дали го няма сред 100000-те инструментала.

 

Vloader не работи за youtueb, a samo za vbox-a. :punk_guitar:

Вече бях проверила за тази песен в листа с 10000 караокета! :thumbdown:

 

Мерси за сайта media-convert.com Чрез него стана да прехварля файла в друг формат! :headbang::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vloader не работи за youtueb, a samo za vbox-a. :punk_guitar:

Вече бях проверила за тази песен в листа с 10000 караокета! :headbang:

 

Мерси за сайта media-convert.com Чрез него стана да прехварля файла в друг формат! :headbang::headbang:

Грешиш! vloader работи и за YouTube и за Vbox и за още много, да не изреждам флаш сайтове. Увери се, че не ползваш някоя антична версия. Евентуален проблем можеш да отстраниш с рефреш-ване на страницата. Ползвам го редовно с IE.

Доколкото документа ми с инструментали... благодаря :):thumbdown:

 

Ще споделя още една шашма. След пълното зареждане на видео от YouTube и Vbox вие вече сте го свалили в папката с временните файлове на интернет. Просто си го преименувайте и го преместете където ви скимне -_-:lol: Повтарям, че ползвам IE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много! И още 1 работа, която вече наистина е трудна biggrin.gif Иде реч за Милена – Месо... Предполагам все още няма такъв инструментал в нета, така че може би по-скоро търся човек, който да го направи, и един мъжки вокал който да запише крещенето на „и никой не пита защо”. Мноооооого ще съм благодарна!!!

 

Така ако някой не е видял - търся човек, на който му се занимава да прави инструментали. Пак казвам: Милена - Месо. Моля ви бе хора! Не може да няма такива пичове дето да записват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ако някой не е видял - търся човек, на който му се занимава да прави инструментали. Пак казвам: Милена - Месо. Моля ви бе хора! Не може да няма такива пичове дето да записват!

Разбира се, че има. Но го правят за пари. Виждаш, че и 100 хил. линка към инструментали могат да получат за отговор това - :girl_witch:

Когато няма благодарност и елементарно уважение към нечий труд, отсреща ще спре и малкото правено безвъзмездно!

Известен ми е само един човек който незнайно защо продължава да прави безплатно инструментали, но става въпрос само за поп-фолк. Казва се Банков.

Успех в търсенията ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.