Jump to content
Българският форум за музиканти

Клубовете за авторска музика в БГ


Recommended Posts

Естествено, че все пак трябва да пише някакъв стил. Просто едно "поп-денс", "алтърнатив рок", "траш метъл" или "джаз" върши добра работа колкото да се ориентират хората за какво иде реч.

 

Иначе седиш пред постера с програмата и четеш група "Universum" (примерно) и се чудиш това сега какво е - готик метъл или етно-фюжън, отиваш на концерта и в крайна сметка гледаш брит-поп банда :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има голяма истина в това!

Страхотна идея, АХЕ!!! ;)

Не знам дали името Lylith ви говори нещо, но това е била 1вата жена на Адам, сътворена от кал също като него. Няма да се увличам да разказвам, само ще допълня, че я смятат за съпруга на Дявола, за детеубийца, за сукубус, за какво ли не... И, ако вярваме на Енцикопедията на религиите и Демонологията (не съм някакъв прикрит блекметъл, споко :green: ), са прави. Та... при всяко наше свирене се появяват тъмни субекти с още по-тъмен грим и сигурно очакват някаква ...хм...зла музика ;) Нищо де, те и на нашите неща куфеят, ама е малко смешно... на мен де, на тях не знам :P

 

Мдааа... Увлякох се ;) Исках да кажа: прекрасна идея е да има стилче под групичка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се стопли още малко времето, да си организираме една музикантска среща на открито в Борисовата, а? Тип уудсток 2005 :) Пък там да си нафърляме едни пиянски чернови.

Може да се наложи да свикваме с опен ейр, ако клубовете не ни щат такива бизнесмени :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааа, и за бандите извън София важи таз инициатива... всички в един ден и час... Май месец... Майското въстание... майския пленум... май :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има голяма истина в това!

Страхотна идея, АХЕ!!! :)

Не знам дали името Lylith ви говори нещо, но това е била 1вата жена на Адам, сътворена от кал също като него. Няма да се увличам да разказвам, само ще допълня, че я смятат за съпруга на Дявола, за детеубийца, за сукубус, за какво ли не... И, ако вярваме на Енцикопедията на религиите и Демонологията (не съм някакъв прикрит блекметъл, споко :green: ), са прави. Та... при всяко наше свирене се появяват тъмни субекти с още по-тъмен грим и сигурно очакват някаква ...хм...зла музика :) Нищо де, те и на нашите неща куфеят, ама е малко смешно... на мен де, на тях не знам :)

 

Мдааа... Увлякох се :) Исках да кажа: прекрасна идея е да има стилче под групичка :)

Тая Лилит, за която говориш, се пише Lilith ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Бе то това са си малко нещо дублетни форми, пък и те така искат да си се пишат хората - говорили сме си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.