Jump to content
Българският форум за музиканти

Добър избор ли направих ? ;)


Recommended Posts

Току що си купих Squier Affinity (за 340лв ) Кубе Laney (10 вата за 144 лв) и едно кабелче за 16 лв от xxxx. Общо ми излезна 500 всичко.Сега гледах че в технополис продават някакви Showmaster-i по 350 лв или пък друга марка и се чудих добре ли съм направил като съм си взел това или съм се набутал :hysterical: Защото ми е общо взето 1-ва китара и си бях събрал пари.Отидох и казах на пичовете "така и така имам 500 кинта искам да си взема китара и кубе" И до 350 лв най-високия клас ми препоръчаха този Squier Affinity.Иначе така ниски са му струните и ми се струва доста удобен за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бравос и със здраве да я ползваш!!!

Има едно единствено нещо, за което трябва да се притесняваш - виж крилатата фраза със сините буквички в подписа ми!

 

Успехи от сърце!

Редактирано от bigjav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм... и в рф имат принципно fatpack-a на showmaster... Аз лично бих предпочел него, нз защо :punk_guitar:

 

А със здраве да си дрънкаш

 

П.П. Не съм хващал нито афинити, нито шоумастър, тъй че само спамя в интерес на истината, просот рпеди исках да си взимам фетпек-а с шоумастър с фолйд за 550, ма другояче се подредиха нещата :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор си направил. То и да не беше - квото си купил - купил. :P Сега има опасност да те хване яд, ако се окаже, че е имало и по-добра оферта ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на времето си купих като теб не мнооо скапа китарка, след това дистерче.... дън лопче... хорусче ..... и др. после почнах да продавам първо китарката смених после кубето, абе сега кът се замисля вече съм налял над 5 бона, а и още малко ми предстоят. Ако не те уплаших, споки и ти ще стигнеш някъде по веригата кът мен и повечето във форума независимо кой на к'во свири, всички вървим по един и същ път и винаги си малко или много назад ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, честит имен ден и да ти кажа - ако ти звучи добре - не си се прецакал.

Няма значение колко по-добре можело да бъде - изобщо не търси сравнения. Просто свири! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, честит имен ден и да ти кажа - ако ти звучи добре - не си се прецакал.

Няма значение колко по-добре можело да бъде - изобщо не търси сравнения. Просто свири! :greenangel:

Мерси :curse: Добре звучи и ми е много удобна.Благодаря за отговорилите.Каквото съм взел,взел,няма сега да се чудя дали направих правилния избор :curse: айде чао за сега отивам да посвиря Seek and Destroy че имам и учене после :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично бих си взел скуаяр спешъл страт за 230лв (със дървенията на скуаяр стандарт) и да подменя адаптерите с комлект стари фендерски с останалите пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на времето си купих като теб не мнооо скапа китарка, след това дистерче.... дън лопче... хорусче ..... и др. после почнах да продавам първо китарката смених после кубето, абе сега кът се замисля вече съм налял над 5 бона, а и още малко ми предстоят. Ако не те уплаших, споки и ти ще стигнеш някъде по веригата кът мен и повечето във форума независимо кой на к'во свири, всички вървим по един и същ път и винаги си малко или много назад thumbs_up.gif

 

Не съм много съгласен с това. Първите ми 2 ел китари бяха Behringer и Roytek. И двете са в стил стратокастер. След това си взех BC Rich Beast, но не съм си продал нито една от предишните две. Вярно, костваше ми повече пари и търпение, но пък нито едната от китарите ми не прави еднакъв звук сравнена с другите две. Всяка си е с идентичен. Пък и ми се свиди. Все пак съм работил и съм си събирал парите, и да ги продам... Така че не е задължително продаването и сменянето. Поне не и за всички от форума:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
на времето си купих като теб не мнооо скапа китарка, след това дистерче.... дън лопче... хорусче ..... и др. после почнах да продавам първо китарката смених после кубето, абе сега кът се замисля вече съм налял над 5 бона, а и още малко ми предстоят. Ако не те уплаших, споки и ти ще стигнеш някъде по веригата кът мен и повечето във форума независимо кой на к'во свири, всички вървим по един и същ път и винаги си малко или много назад thumbs_up.gif

 

Не съм много съгласен с това. Първите ми 2 ел китари бяха Behringer и Roytek. И двете са в стил стратокастер. След това си взех BC Rich Beast, но не съм си продал нито една от предишните две. Вярно, костваше ми повече пари и търпение, но пък нито едната от китарите ми не прави еднакъв звук сравнена с другите две. Всяка си е с идентичен. Пък и ми се свиди. Все пак съм работил и съм си събирал парите, и да ги продам... Така че не е задължително продаването и сменянето. Поне не и за всички от форума:P

 

ако четеш малко по-внимателно, съм написъл "повечето във форума". ясно е че има изключения, но мисля че са изключително малко, и ако не ми трябваха кинти и имах място да складирам и аз нямаше да продавам каквото и да е :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.