Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте


Recommended Posts

Здравейте,

 

Значи аз съм начинаещ барабанист :Д даже доста начинаещ и се чудя дали да купя това нещо http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry231360 да си тренирам и искам да ви питам дали си заслужава парите (70 лева и имайте предвит че е без педала) ....Чакам отговори ! Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене пък не си струва...за 70 лв. по-добре да си вземеш един пад ама да е като хората,тия са много зле,така и така отначало няма да просвириш на цял сет.Това е само съвет естествено :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На твое място бих вложил тези 70лв. в общия фонд за закупуване направо на някой по-скромен сет като за начинаещ, а не падове. Но това си е само мое лично мнение, други хора сигурно са на обратното такова.

:thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,определено е по-добре да ги вложиш в в закупуването на сет.

Но ако ти харесва пада го взимай-педал бързо ще намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Абе стига бе хора??? Един нов пад HQ Real Feel струва 40. и нещо лева....а това е цял сет за 70 кинта !!!

 

 

Прав си,но човека сега започва да се учи.Аз доколкота знам като седнеш отначало да свириш този който ти показва ако е професионалист ти дава просто един пад и започваш да упражняваш техниките на ръцете.След определен период започва и синхронизацията с краката.Все пак той да си прецени как иска да започне...иначе като цяло аз съм За идеята да посъбереш още някой лев и да си вземеш цял сет...за 150 лв можеш да си намериш.Ако се затрудняваш питай Katsko...той мисля че ще ти помогне :cheers: От мене ... Успех :thumbup:

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате, събери кинти за едно Амати ми е съвета:thumbs_up:

 

падовете не са за учене, а за упражняване, ако още се учиш не са ти належащи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.