Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ей тва е една бандичка дето направихме за забава и лигоч. Ето нещо дето сме издрънкали за последно. Енджой!!!

http://www.myspace.com/saintme999

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво да ти кажа. Не е лошо, но без да ми се сърдиш, не съм и очарован!!! Макар, че има някои добри моменти!!!

 

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 10 дена над 100 посещения и над 180 просвирвания на 4 файла и няма почти никви коментари? Ей ANTONIUM, хората са останали "без думи" бре или пък е толкова тъпо и безвкусно, че просто не си струва трудът да се коментира ха ха ха ха. Въпреки всичко, респект към онези, които си направиха труда да коментират. :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добро е, някак си "coffee" най-ми легна на ухото.

 

Едит: И Demons и Demons. :recourse:

 

Едитинга и на 4-те парчета е готин :ok:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, като ревеш за коментари :greenangel:

 

музиката ви е свежа, неангажираща, не може да се каже че е БГ (това е нещо като комплимент), звука също не е крайно зле, напълно задоволително като цяло

 

това което определено не ми хареса е леко лигавия тембър на вокала, както и това че е стегнат и преправен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами.. да речем че всеки се ражда със своя глас, и в последствие някой музиканти стават доста популярни, и това, което са отработили като тембър, стил и атитюд става еталон за доста хора, повлиани от музикта му, кога съзнателно, кога не...

 

има някой специфични фрази в тия песни, които вокала пее не със своя натурален глас, а имитирайки нечий друг, нещо което е неестествено за лично неговото гърло, от там най вероятно идва и стягането

 

допълнително стягане понякова идва и от факта че не се пее на майчин език, но в този конкретен случай не мисля че е така, тук дори и чуждестранен акцент липсва почти напълно

 

някак си, поне както усещам аз музиката, вокала се разминава с останала таст, не като тонове, а като ... стил и звучене

и разни други елементи не ми се връзват на мен... както примерно тия четирите каси които се почват да се чуват във втората част на кафето, както и момента с вокодираните вокали по късно, някакъв филтър тип телефонна линия би бил по удачен според мен, тоя модулиращия ефект звучи прекално дигитално и роботизирано, което контрастира прекалено много с цялостното звучене на песента

 

 

не е болка за умиране де, тва че на мен не ми допада не значи че със всички е така :) пък и кво разбирам аз :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.