Jump to content
Българският форум за музиканти

Направи си сам!


edgecrusher

Recommended Posts

Докато си джътках из сайта на Гъбсън да търся показани модели на Лес Пол с флойд роуз попаднах на Това !

Надявам се да ви е интересно да си поиграете на дизайнери и да си сътворите модел по собствен вкус. После който може да си поства творенията и да си ги коментираме :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето моята разработка.

les%20paul.JPG

Доста стандартна си е,но и аз не падам по излишна екстравагантност :) Просто е много важно китарата да е черна...другото е ОК. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще помоля само ,ако нямате възможност да постнете картинките от видим навсякъде сървър пратете ми ги на е-мейла зада ги направя видими.

Просто ми е любопитно да ги видя, а предполагам и не само аз.

 

@DaftFunk

 

Сейв-ва се със Print Screen & Paint или Photoshop или каквото там имаш, защото сайта е с MacroMedia.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не могат да се използват всичките цветове - http://www.gibsoncustom.com/flash/products...s/finishes.html

 

Blue burst, peacock и trans black много ми ловят окото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето моята разработка.

les%20paul.JPG

Доста стандартна си е,но и аз не падам по излишна екстравагантност :D Просто е много важно китарата да е черна...другото е ОК. :D

Бах

 

Аз си я направих същата :D и после като отворих тука... :D:lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей а от каде се смянят рамките на адаптерите, прагчетата и точките (или квото е там) по грифа

 

 

разбрах как става

Редактирано от James Hetfield
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай секцията от ляво, там има опции за избор на всеки компонент. Само кликваш на всеки един и там ти дава възможните варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеха още малко волност да сложат ... още цветове, екстри ама кво да се прай и тва е нещ

П.С хмм може ли за др. модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.