Jump to content
Българският форум за музиканти

ПародиИ на гибсон...


Recommended Posts

виждал съм по музикалните магазини сякви марки китари правят имитация на модела на гибсон китарата за 500-600 лв :]]

-дайте съвет заслужават ли си да си вземеш една ;] ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм по музикалните магазини сякви марки китари правят имитация на модела на гибсон китарата за 500-600 лв :]]

-дайте съвет заслужават ли си да си вземеш една ;] ?

Е чак пък пародии ... недей така - и те душа носят :rockon: Далеч не е същото ама и паричките са му съвсем други ...

Иначе доколкото съм пипвал имам добри впечатления от Vintage (пък и съм чувал топли думи от други хора). Все пак не съм имал подобна китара а и не съм най-големия фен на Les Paul звука така че те съветвам да чуеш и някой по-вещ в тея китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз свиря на Vintage SG и съм доста доволен.499 лв. е от райсинга и съотношението между цена и качество е много добро!

п.с.Нямаш право да наречеш която и да е китара пародия!Това са инструменти,сешш се :metalist:

Редактирано от Zlatyio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче свиря на един Factor New Line ,който наистина е пародия на Gibson,но той

струваше 260 лв., китарата наистина е много зле особено ако искаш някакви по майсторски неща

да изсвириш на нея.

Но това е за Factor,другите,които копират Gibson може да са по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гледал, на само Гибсън, но и Ибанец, за тези пари. Ако китарата е направена в Индонезия и като я пробваш, ако е удобна и има приличен звук, купи си я, ако искаш!!! Тя не е пародия, просто не е някакъв супер модел!!! Е за 200-300лв. за нов Гибсън, някак си звучи несериозно!!! А за 500-600лв., на старо, можеш да намериш, доста прилична китара!!!

 

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм по музикалните магазини сякви марки китари правят имитация на модела на гибсон китарата за 500-600 лв :]]

-дайте съвет заслужават ли си да си вземеш една ;] ?

 

guitar_master от форума има имитация на Gibson Les Paul. Мисля, че марката на китарата е Silvertone. Ако искаш, питай го дали е доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от средствата, с които разполагаш.

Ако искаш тон на Гибсън Лес Пол и имаш парите за него - взимаш си такъв.

Епифоун - също.

Винтидж, Стаг, Фактор...

 

Различни цени - различно качество.

Има изключения, но малки. Само потвърждават правилото.

 

Успех!

 

П.С.: Вслушай се в съветите на някой с теб в магазина. Но най-важно е да усетиш китарата - харесва ли ти тона, удобна ли ти е и т.н.

 

П.П.С.: Все пак мнението ми е на некитарист, тъй че... :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе jjjjjhhhhh ( :icon_shithappens: ) не знаеш ли, че няма дума в българския език, която да завършва на "й"?!?

 

Примерно... Каква е разликата м/у думата "патриций" и думата "патриции", коя е в множествено число, а? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се сетих за един супер смешен модел на Гибсън който е пълна пародия на китара :icon_shithappens: ето за кво говоря:

http://instruments.garyhendershot.com/4_.jpg

Аз с кеф бих свирил на тя китара само главата е кофти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За епифоните чувам добри неща. Свирил съм на такъв и сметам, че за тия пари си е екстра.

 

 

<офф>

думи с Й накрая има много - червей, хуй...аре да не ставам брутален :icon_shithappens:

</офф>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, да си таковам и аз таковата, забравил съм да добавя, че става въпрос за множественото число, но в примерчето мисля, че става ясно за какво говоря.. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.