Jump to content
Българският форум за музиканти

ефект за бас


didopantom

Recommended Posts

Корпорацията N Audio би могла да ти помогне, но в момента целия персонал заедно с н.в. Президента е на море :)

Сериозно, говори с Никифена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Според мен всичко зависи от кинтите.Ползвал съм процесори от 150 до 3000 лв.Много зависи какво точно се очаква от един процесор или какво ще използуваш.Но скъпите джаджи си струват парите стига разбира се да ги имаш.Ето един процесор които е разкошно съотношение цена - качество http://www.digitech.com/products/b

p200.htm

Не се занимаваите със ZOOM не стават за нищо

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoichkov май свирят с такива камиончета :)

 

Верно си е каквото и да си вземеш на Boss не си се преебал (най-малкото после се продава без проблем) само гледай да ти върши работа, в смисъл да ти харесва звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой имал ли е близки срещи от трети вид с Bass V-Amp 2? Ако да, какви са ви впечатленията...струва ли си за тия пари? За сцена става ли?

Аз ползвам такъв В-амп в момента.На Behringer нещата са средна хубост,но тоа амп за сега ме устройва.Можеш да му чуеш "гласа" в моите парчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Geo,10x!

всe повече се замислям за V-amp-a, и именно след като видях на едни снимки че свириш с такъв

нещата ти звучат страхотно!

на мен ми трябва именно нещо с прилично качество, което да става за запис и за сцена, понеже ми е писнало да си ръгам баса директно в пулта или в китарното кубе :D

...и изглежда ще се спра на Behringer-a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ha Stoichkov басиста свири с Бас еквалайзер и бас овърдрайв на Boss.Знам със сигурност защото ги записвах Live когато свириха при мен.

Редактирано от tsetso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На въпросаза Zoom 708-2. Абе не е кой знае какво. Но за съотношение цена качество е готин. Аз имам такъв и съм доволен, ама аз не съм много всискателен на тая тема. Еквилайзерите му са готини. И от общо 9 симулации на кобета 1-2 стават за нещо и мене много ме кефят. Noise Gate-a му не от най- добрите, ама става. Абе зависи кво искаш. На мен ми върши работа. Първиа месец много му се кефех :pray: Играчка за 250 лв. :pray: Айде тва е от мен.

:pray: Be Cool

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич земи си две камиончета Boss - Equalizer и Compressor и си сложи пиезо(ако няма де :) ) на баса!!! А пък ако толкоз искаш процесор със мноо ефекти земи си Berhinger Bass V-Amp за 256лв свирил съм с него и не е зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А пък ако толкоз искаш процесор със мноо ефекти земи си Berhinger Bass V-Amp за 256лв свирил съм с него и не е зле...

в същност май това е всичко от което се нуждае един басист-Behringer Bass v-amp-поне откъм броя и вида на ефектите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да твърдя че BP-200 на Дигитеч на цена от около 260 лева е наи доброто нещо за тези пари.Берингер се прави от евтини части и дава дефекти след някое време.За пример китарния процесор на 3ма мои познати им се губи паметта и трябва да се прави всичко отначало.Ако това е живот не знам.Никога не съм сигурен дали китариста ми ще засвири както трябва.Това си е мнение от горчив опит

ама който не му се слуша да рискува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.