Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое ви най-дългото прекъсване ?


bulby

Recommended Posts

Става въпрос за пълно въздържание от свирене на китарата :)

 

Също така - защо сте прекъснали ?

 

При мен май беше около почти 3 месеца (което не е малко, като се има предвид, че свиря само от 2 години) и то по малко глупави причини. Бях решил, че музиката, която слушам (основно метъл) прекалено много ме ангажира и ми пречи и затова бях решил да зарежа всичко, свързано с нея. Даже имах идеята да си продавам китарата (Добре, че не го направих :) )

 

Сега за мен китарата е нещо, без което просто не мога. Ясно ми е, че едва ли някога ще стана професионален музикант (а и не ми е точно такова желанието), но нямам никакво намерение да спирам. Точно обратното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за около 2 години - учех екология и пушех трева и двете неща ме бяха обсебили максимално и нямах нито време нито желание за свирене. затова пък в този период направих голяма крачка - от рок фен станах отворен за много модерна и разнообразна музика - бразилска боса нова и самба, американски джаз и експериментал, хип-хоп, електронни неща, абе въобще всичко това, което в момента свиря вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За около седмица най-много - като съм по планините :) И за по два-три дена, като си потроша ръцете (не счупени, ама навехнати, разтеглени сухожилия и т.н. За щастие напоследък се случва все по-рядко :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 2 години...

Казарма плюс рехабилитиране от psychic vacuum-а след това

По принцип в началото не свирех много редовно. 1-2 пъти в седмицата. Имах от 90-та Пълдинка, която продадох към 92-ра. Не знам що го направих, един приятел много искаше да му я продам:-))

Следващата електрическа ми беше чак през 96-та, след казармата: Кремонка, много беше зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 дни в Германия... за по-дълго прекъсване не се сещам...

По-скоро ще прекъсна училището :lol::P

 

Всмисъл, ако я няма китарата съм умрял... просто имам толкова много работа, че китарата ми е единствения начин да се отвличам от реалността. Като гледането на сапунени сериали за бабките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно около 1 година, докато бях в казармата. Бях си взел една кухарка там като новобранец, която дядо ми ми беше донесъл от СССР, когато бях на 6 години, но на около 5 -я месец старите се напиха една вечер и я строшили :lol: Аз после ги потроших от псувни, въобеще не ми пукаше, даже на единия му отпрах един мощен шамар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то всеки си е имал прекъсвания за няколко дни задари работа или седмица за екскурзии

тва не брои май

нали?

:D

 

Изплуват кирливите ризи...кирилица със задна дата...:D

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях прекъснал да свиря на китара през периода 2002 - 2003.Но после като ми отмина глупавата идея да ставам басист/статист пак подхванах китарата с променлив интензитет.Сега от година насам съм bаck on the track.Остава и пак да се науча да свиря и всичко ще си дойде на мястото. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз имах само едно дълго прекъсване откакто съм почнал да свира. Тва беха 10 дена осеяни с тапотия докато бях на морето едно лято. По цел ден си преставях как свира на китарата. Като се варнах после се разбих. Оттогава до са свира every fuckin day (с незначителни изключения от единични дни - заетост, махмурлук...). Не мога да не свира ебати, ще се побаркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без китара свирих в казармата :bravo:

Свирих си наум почти всяка вечер

си оправях разни неща по песните единствено в главата ми! :idea:

 

тва е...

 

сега не свиря постоянно просто има дни в които нямам нужда

тогава си играя с музикалните програми и така почивам.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято бях на лагер с даскало на морето и десетина дни не бях барвал. После се разсвирвах 2 часа :huh:

 

 

Изплуват кирливите ризи...кирилица със задна дата...;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5,5 години... тъкмо излязох от казармата и си купих комп :) направи ми взе акъла.Преди няколко месеца пак пазарувах БиСиРайч лек модел и от скоро сме пак на линия :headbang: Сега акъла ми го вземат китарата и компа много често заедно :)

 

п.с.Спейшъл Тенкс то Edgecrasher , че ме запали......пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.