Jump to content
Българският форум за музиканти

Зоом


Spoocter

Recommended Posts

четох из интернета че зоом 505ІІ има уауа обаче неможе да го контролираш тоест нещо като ауто-уауа.Та въпроса ми е има ли някой зоом дето можеш да му контролираш уа-уа то с крак и кой модел е тва :no: поздрави от Унгария!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четох из интернета че зоом 505ІІ има уауа обаче неможе да го контролираш тоест нещо като ауто-уауа.Та въпроса ми е има ли някой зоом дето можеш да му контролираш уа-уа то с крак и кой модел е тва :no: поздрави от Унгария!

606 , 707 и камара други :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, 505II има вход за външен expression pedal, който може да компенсира липсата на вграден такъв както за wah, така и за всички останали ефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, 505II има вход за външен expression pedal, който може да компенсира липсата на вграден такъв както за wah, така и за всички останали ефекти.

 

Да, има. При това не звучи много зле :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четох из интернета че зоом 505ІІ има уауа обаче неможе да го контролираш тоест нещо като ауто-уауа.Та въпроса ми е има ли някой зоом дето можеш да му контролираш уа-уа то с крак и кой модел е тва :) поздрави от Унгария!

Аз имах точно такъв "Zoom 505II", но го смених за "Zoom G2.1u" ,т.е. по новият модел и съм адски доволен от него!!! На него си има педалче, можеш да контролираш Уа-Уа(не е ауто), и каквото си поискаш!!! Има USB, което се включва към компютъра и върви с програмка "Cubase LE" и си записваш!!! Има и 3о ритъма. над 500 ефекта, около 1500 комбинации, метален е!!! Май роман написах, затова накратко - препоръчвам ти го и няма да съжаляваш!!! И и сега цената би тябвало да е паднала доста, тъй като вече е модел на година и половина!!!

 

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.