Jump to content
Българският форум за музиканти

А бе кво мислите за Светльо


iashor

Recommended Posts

Не споря че има популизъм, и то не малко...парите обаче не са най-важното нещо за Дългия, в неговия случай рейтингът и популярността са преди това /щото те водят до парите, не друго/...Но друг начин няма за съжаление...и като няма, по добре да погледнеш от другата страна и да видиш какво печелят самите млади таланти - защото и те си мзимат своето! По-добре ли беше всичко това да го няма.. и днес Светльо /или някой от останалите/ да продължава да продава вестници по улиците? И защо като всички толкова предлагат безкористни професионални услуги на мениджъри и продуценти, никой тоя човек не го е забелязал толкова години? Прекрасното БГ Радио, дето "лансира млади таланти", а всъщност освен тия дето яко си плащат, въртят се всеки ден и не могат да си уцелят октавата, друго няма?

 

Истината е, че от този конкурс имаше полза...щото тия хора натрупаха опит и получиха шанс! Ето за това трябва да ти пука, не за Слави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм за това всеки да има своя шанс.Жалкото е, че този шанс в повечето случаи се дава от някой друг.А този другия, не се знае, когато дава шанс какво взема. :godbless: Когато накрая, обаче, всички са доволни какъв е проблема?

Така, че за да няма проблем, трябва всички да са доволни, а такова нещо НЯМА. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за това всеки да има своя шанс.Жалкото е, че този шанс в повечето случаи се дава от някой друг.А този другия, не се знае, когато дава шанс какво взема. :D Когато накрая, обаче, всички са доволни какъв е проблема?

Така, че за да няма проблем, трябва всички да са доволни, а такова нещо НЯМА. :hello:

Няма абсолятно щастие, да, и за съжаление не може всички да са доволни...но когато няма изгубили /като в случая/ и всеки печели по нещо /а то хич не е малко в случая/, не виждам къде е проблема :godbless:

 

И нещо друго - ако на някой не му харесваше и не му отърваше, щеше да си ходи. Пример - единия композитор на Светльо ако не се лъжа не беше на концерта, явно се е отказал /лошо нема/. На Владо му личеше че не му харесва като цяло цялата академия, още първия път му се прочете по лицето че не му е присърце да го мотаят още 2 мессеца...Обаче другите нещо не забелязах да са много зле? И къде ли другъде щяха да имат такива музиканти и профисионалисти на свое разположение /изключвам некадърния фризьор/?

 

Ясно е че няма нищо толкова чисто и прекрасно в днешно време, особено където има толкова пари...Но Светльо, Любена, Владо, Лора и Надя спечелиха! Евалла им! Машалла им! Точка! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААА, Светльо, да , от Хиподил, много добро момче, маладец; И другия е върхъ, е тоя ми трябва за фронтмен и ще разцепа ... не черепа на Дългия, а мрака, мили мои. Със здраве!

П.П Абе, Светльо, га свършиш с Чалгара, канен си на кастинг да пееш АББА в Мотърхед стил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Женската част ме изписа отсекъде :) Лора - като визия и пеене на никво по-особено ниво.

Надя - няма кво да коментирам.

Третата (не и знам името) - бе напъваше се да правиш нещо момичето, ама просто не е за нея тая работа.

Ся мъжката компания (за по-накракто - коч компанията, или просто кочовете :D ) - кочовете и двамата ме накефиха.

Начи Светльо хуаво пее, визия сичко ок - спор нема. Ама нищо уникално чак толкова, освен това, че е чалнат (кой не е).

Владо - интересен глас, като стил на пеене много повоче ми допада. НЕ КАЗВАМ, че заслужаваше повече да спечели, ама като човек повече им допадна, щото не се респектираше много от дългуча и респективно не му пукаше кой знае колко и не се раздаде докрай (според мен). И не се респектира може би точно щото е видял далаверата ан дългото, или кой знае какви задкулисни игри е имало. А набра достатъчно популярност, за да може да започне самостоятелна кариера.

Бе както казахте, загубили от цялата работа няма, нито пък някой е за оплакване - бе както се казва - всичко е 5... Опа, 6 де :green:

А дългия ми лази по нервите с тая Евровизия, такъв яд го фана, че не нацели кьоравото... ЗЛОБА БЕЕ! Даго и в злобното такова... Ама то това е, и не стига, че е прост като за двама, ми и му се връзва цяла България. (цяла вече не, ама по-голямата част)

Редактирано от JoiNT_NaTuRe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м@!*@та му и на слави и на скапаните му напъни. певците не ми харесват, бенда вече съще не ми харесва, харесват ми само китарите на годжи. тва е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Светльо в момента е един от най добрите изпълнители в България,добре,че го откриха като глас - пее страхотно,има изключителен музикален усет,огромен диапазон,шоумен е и заслужава напълно страхотния албум,който му направиха бенда.Аз го имам целият - около 15 парчета,повечето от които много добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е, съгласен съм. Само че напоследък малко ме ядосват и петимата с новото шоу. Очаквах повече :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо в момента е един от най добрите изпълнители в България,добре,че го откриха като глас - пее страхотно,има изключителен музикален усет,огромен диапазон,шоумен е и заслужава напълно страхотния албум,който му направиха бенда.Аз го имам целият - около 15 парчета,повечето от които много добри.

 

Не мислиш ли, че малко пресилено се изказа а :think:

Верно момчето пее ама чак един от най - добрите :rolleyes:

малко на смях ме избива :D

Нищо лично виждам, че си му фен ама <_<

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.