Jump to content
Българският форум за музиканти

А бе кво мислите за Светльо


iashor

Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мойто скромно мнение е, че е креативен и от всички в ку-ку Академията, той е най-напред.

Има си пича и визия и е достатъчно чешит, за да не се слива с тълпата, пее добре, направо си е ок! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е работа да ги коментирам,защото те си прават това което правят,нощом са влезли смело в публичното пространство,значи са се изложили на риск от як коментар по техен адрес :godbless: ....и все пакмоето скромно мнение за Светльо е че пича най-много заслужава да идаде албум от всички други.Той постоянно изпъква с оригинални идеи,пее много яко,сцената му отива и до колкото съм в течение е минал по страдалческия път,по който всеки музикант трябва да мине преди да го огрее.Имам предид,че баща му не е някой си водещ на TV предаване да го лансира,независимо дали може или не може да пее!А от другите...,мисля че на Владо просто не му се занимава с тази академия и вече го прави насила,пича просто не е за там,макар че пее също много добре,а Любена просто няма късмет с гласуването иначе от момичетата тя пее най-кадърно.Лора и Надя за мен са по-безличните от цялата тая работа и няма да ги коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам нещо!

 

Първо- Светльо е голен пич и наистина изпъква най-много! Просто си е оригинален, пък и ясно и открито винаги изразява и защитава своето мнение.

 

 

Та въпросыт ми е: "На мен ли ми се струва, или Лора наистина доста силно и шумно си поема въздух?"

 

Колкото пъти съм я гледал и слушал това нейно вдишване много ми се натрапва. Някой забелязал ли го е.

 

Аз не зная дали това е правилно или неправилно, но мен ме дразни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:happy: Да бе пич,верно е това,кой знае как хърка нощем щом така се чува дишнето и.Според мен липса на изчистена дихателна техника,просто човек винаги може да диша бсравнително безшумно,а може и така,че и папата да го чуе,пък може и да има някъви заболявания момичето.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Боби и Нели познах доста преди конкурса да свърши, че ще бъдат назначение - после познати се обаждаха до ме поздравят ;)

избора им беше напълно логичен

след тях Светльо прави най добро впечатление :happy:

защо подценявате Лора - пее добре ,пък е и чешит

после Любена

за мен Владо и ОСОбЕННО НАДЯ не стават

не че Владо е зле ама тая излагация с парчето на Бон Джови - то и китариста Недодялков пак маза като за световно (адски се учудвам защо го величаят това момче комплексарче - маже бързите пасажи ,свири беидейно и фразировката му е като на квартален китарист от банишора - а некой да ме обори!) :exclaim:

а и интервюто му хич не мина добре - егати сухара

един човек като нищо не говори или е много умен или много тъп-това за Владо го казвам

а снощи Светльо направо си ме изкефи - заби и слави и онази миска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Интервюто" го гледах и мога да кажа едно: Издразни ме ОСОБЕНО много тази .......... от "Труд" (айде да не казвам, че съм културен :happy: ). Изобщо не схващаше за какво става дума и дразнейки се от това, се държеше надменно с човека. Учудих се как се сдържа да не и каже некои работи... Даже накрая и благодари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Светльо вече коментирах - той ми е почти съименник, метъл е, чешит е, пее стархотно и е много талантлив, добър импровизатор, става за шоумен.

Заради всичкото това Светльо би трябвало да ме кефи.

Е да де, ама то точно заради някои от гореизброените му качества той не ме кефи.

Защо ли?

Ами защото какво, по дяволите, прави такъв блестящ малдеж при Слави Трифонов - крепост на чалгата, селската гъзария и те-ке-зе-сарщината?! Излиза, че, въпреки всичките си дарби, е просто поредното комерсиално копеле, па макар и мноооо талантливо комерсиално копеле.

Накратко: всеки, който се е навел пред Слави, не ме кефи.

 

Пък и в тази тема гледам, че някой се изказа в смисъл "Светльо най-много заслужава да издаде албум"

Защо мислиш така? Какво печели той от албума си, освен популярността, която така или иначе вече има?

Наградата му ще е Слави Трифонов да вземе пари и от неговия албум. :happy:

 

"Честито, наградата Ви е Слави да спечели пари от Вашето творчество и имидж!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не почваме пак, има си тема в говорилнята за Слави- даже няколко! ;)

 

 

искам само нещо да кажа обаче!

 

а кой по дяволите, освен Слави е направил подобно нещо?

 

Аре стига толкоз!

 

 

 

 

 

Светльо пее, Лора зее! :happy:

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кой по дяволите, освен Слави е направил подобно нещо?

Момчетата от SIA Advertising, чиято концепция открадна Дългия.

Накратко: "Биг Брадър" почна преди Слави да прави подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Слави няма да говоря. Само ше кажа, че според мен е долен експлоататор и точка по въпроса.

Не съм съгласен обаче за Светльо, че е комерсиално копеле и че се е навел пред дългия (нещастник).

Всички ревеме че няма реализация. Е, Светльо вече се реализира, но чрез шоуто на Слави. Иначе никой нямаше да е чувал за него. Така или иначе, за която и компания да записва, тя ще прибира основната печалба от труда на Светльо. Обаче не са много тези, които могат да го рекламират и лансират така както Дългия. Според мен Светльо си се гаври със Слави по доста тънък начин. И мога само благородно да му завиждам и да му кажа :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Слави няма да говоря. Само ше кажа, че според мен е долен експлоататор и точка по въпроса.

Не съм съгласен обаче за Светльо, че е комерсиално копеле и че се е навел пред дългия (нещастник).

Всички ревеме че няма реализация. Е, Светльо вече се реализира, но чрез шоуто на Слави. Иначе никой нямаше да е чувал за него. Така или иначе, за която и компания да записва, тя ще прибира основната печалба от труда на Светльо. Обаче не са много тези, които могат да го рекламират и лансират така както Дългия. Според мен Светльо си се гаври със Слави по доста тънък начин. И мога само благородно да му завиждам и да му кажа ;)

:happy:

Прав си - всеки лейбъл ще те измуфти (стигнахме до този извод в една друга тема)

Но нека да не е лейбъла на Слави.

Сигурно имам проблем с чувството си за хумор, щом досега не съм забелязал Светльо да гаври Слави.

Виж обратния вариант го гледах няколко пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Слави няма да говоря. Само ше кажа, че според мен е долен експлоататор и точка по въпроса.

Не съм съгласен обаче за Светльо, че е комерсиално копеле и че се е навел пред дългия (нещастник).

Всички ревеме че няма реализация. Е, Светльо вече се реализира, но чрез шоуто на Слави. Иначе никой нямаше да е чувал за него. Така или иначе, за която и компания да записва, тя ще прибира основната печалба от труда на Светльо. Обаче не са много тези, които могат да го рекламират и лансират така както Дългия. Според мен Светльо си се гаври със Слави по доста тънък начин. И мога само благородно да му завиждам и да му кажа :happy:

Напълно съм съгласен с теб, Мандалейчу!

Това имах предвид и аз и може би преди малко не се изказах по най- хубжавия начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.