Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech Gnx 1, 2, 3


bigjav

Recommended Posts

Моля, свържете се с мен на ЛС, ако имате такъв процесор+софтуерен диск?

Бих желал да почерпя информация.

 

Благодаря и до скоро!

Редактирано от bigjav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам "Zoom"-G2.1u с USB изход и към него върви "Cubase LE" и съм сравнително доволен!!! Но незнам, точно каво те интересува!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолиутно невъзможно е никой да няма този диск. Просто ви мързи или не ви се занимава.

 

Затова и ви моля за поредно и за последно, няма да досаждам повече. Програмата ми трябва много!!!

 

Благодаря за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е, то бива мързел и егоизъм, бива, ама....

 

Както и да е, аз си направих изводите. Някои дори ми писаха, аз на свой ред също и така и не ми отговориха!

 

Моля, модс да изтрият или затворят темата. То се видя, че нищо няма да стане.

 

:):);)

Редактирано от bigjav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-сетне изрових диска. Имам го софта дето го искаш. Голям е 299МБ. Кажи как да ти го дам?

 

П.П. Малко търпение бе брато! Какво се пениш.... Имам си и друга работа която трябва да свърша.

 

П.П.П. Целия диск е 411МБ. Това дето питаш за него гледам, че са пресети за различни стилове барабани във WAV и Миди формат. Дали е точно това? Папката се казва "Drag and Drop Drummer"

Редактирано от kolio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-сетне изрових диска. Имам го софта дето го искаш. Голям е 299МБ. Кажи как да ти го дам?

 

П.П. Малко търпение бе брато! Какво се пениш.... Имам си и друга работа която трябва да свърша.

 

П.П.П. Целия диск е 411МБ. Това дето питаш за него гледам, че са пресети за различни стилове барабани във WAV и Миди формат. Дали е точно това? Папката се казва "Drag and Drop Drummer"

 

Гузен негонен бяга. :unsure: Сопа, сопа, требва, не блага дума и виж как стават не6тата ^_^

 

Братото се пени, 6тото очаква като му кажат довечера да е довечера. Иначе, се казва като имам време тази седмица или следва6тата седмица. А, работа имаме сите. ^_^

 

Благодаря за времето и търпението!!!! Наистина ги оценявам!!!

Да, драг&дроп е това, което ми требе.

 

От София съм, може да го запи6е6 диска и когато ти е удобно, да се видим. Разбира се, очаквам да ми каже6 и колко 6те ми струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.