Jump to content
Българският форум за музиканти

The Repeating Is Mother Of Knowledge


Recommended Posts

Repeating, не-repeating, на мене много ми хареса. И дилейчето е много приятно. Има ли и хорус всъщност? Много благо звучи китарката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарката (Ibanez Rg 7420) е записана през Marshall Valvestate 8080 > DigiTech GNX1 > пулт > комп, където е процесната с Izotope Ozone 3 - не съм я компресирал много силно, леко съм вдигнал високите среди и съм я поорязал под 100 Hz. Има малко хармоник ексайтър във високите и стереото е разширено малко.

Хорус има, ама е лек като микс и е бавен. Дет се вика Light Chorus. Чудя се обаче дали дилея не е малко силничък, щото така нещо ми се губи основната мелодия.

Пък и честно казано малко дърварски съм го изсвирил на места - треа малко повече практис за тва парче, че за пореден път съм си измислил пасажи, дето не мога да ги изсвиря :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че творчеството ми допада на толкова хора.

Благодаря на вас и то много, защото тоя форум ме крепи и тика да правя някакви неща. В противен случай сигурно щях да съм заебал всичко.

 

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че творчеството ми допада на толкова хора.

Благодаря на вас и то много, защото тоя форум ме крепи и тика да правя някакви неща. В противен случай сигурно щях да съм заебал всичко.

 

:);)

И аз имам папка "Боби Зашев". :) Убеден съм, че още много хора във форума имат такава. Правиш страхотни неща. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се чува на всеки по-височък тон някакво странно припукване като от пясък по станиол.

Сигурно от Izotope Ozone-а, не разбирам много...

 

Иначе парчето е абсолютен релакс, направо се пренесох в едни такива дивни коралови плитчинки,

цветни и с много рибки и лека мъждукаща светлинка... Само пукането нарушава идилията!

Може повредата да е в моя телевизор, макар че на други парчета го няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има само един вид пукане, което е от удрянето по струните (такова като на More Than Words) - готин пиниз, ама май става само на кухарка явно...

 

 

Ако ми попадне 7-струнна кухарка с 24 прагчета, ще го запиша с нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве, Боби... не ща да ставм досаден, но съвсем сериозно говоря.

В путфиле-то например парчетата на kolio_k, ultramega, Wolfheart и другите няма такова прупукване.

По-скоро е като... абе точно като пясък по станиол и само в ляво и дясно някакси.

Ако никой друг не го чува като мен (на слушалки да слуша обаче), няма да алармирам повече.

 

Аз може малко да съм свирил, ама знам какво е приплъзването по струната с пръсти и бзъзването

на самата струна по прагчетата... не ям доматите с колците, дето се вика :D

 

Почвам да си мисля, че наистина лудвам лека-полека... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монка, това парче няма да го има в албума - то е само идейка, така че слушай на воля.

Ако желаеш - цъкни на линка в подписа ми също така :thumbs_up:

 

П.П. adXok - не си досаден, ама наистина не вдявам за какви пуканки ми говориш - аз като го слушам от пуфиле-то не чувам пуканки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.