Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител по китара


Recommended Posts

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е ако си търсите у4ител по ел. китара и Пловдив 100% трябва да се вазползвате от 6анса да отидете пре Светлин Стаиков.

35лв. на месец(4 часа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КООРДИНАТИ - муз. центрове в гр.София и в гр.Пловдив - предлагат уроци по музикални инструменти и вокална техника предимно в сферата на поп, рок, джаз и латино музиката.

 

За гр.София:

ЦЕНТЪР ЗА МУЗИКАЛНИ ИЗКУСТВА

Бул."Витоша"109 (Сградата на НЧ "Д-р Петър Берон")

www.cma-bg.com

e-mail:info@cma-bg.com

tel:0887 311 170

 

В Център за музикални изкуства по китара преподава Пламен Петров.

 

Център за музикални изкуства(ЦМИ) организира една инициатива за обмяна на опит между музикантите - на 20.12.2007г., от 17:30 часа. По време на това събитие всеки един музикант ще може да получи безплатна консултация(урок) от преподавателите на ЦМИ.

20.12.2007г. ние го нарекохме "Ден на отворените врати в ЦМИ" :)

Подробна информация е публикувана в раздел "Новини" на www.muzikant.org

 

********************************************************************************

**************************

 

За гр. Пловдив:

НОВ МУЗИКАЛЕН ЦЕНТЪР

Ул. "Гладстон" 15 (сградата на Синдикалния дом в Пловдив)

www.whitegreenred.com

Тел.: 032/ 624 886

 

В Нов музикален център по китара преподава Светлин Стойков

 

********************************************************************************

***************************

 

Желая на всички много успехи през 2008г.!

Тина Коилова

PR Manager

Център за музикални изкуства

Редактирано от mproject
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Здравейте на всички!

 

В рамките на Международен Младежки Фестивал на изкуствата "МУЗИТЕ" - 2008, организираме ЛЯТНА АКАДЕМИЯ МУЗИТЕ с изключително силно музикално присъствие! В Академията (от 20 до 30 август) ще преподава невероятния, за мен, китарист АНГЕЛ ДИМИТРОВ! Повече инфо за него и за Академията може да се види тук: www.muzite.org

 

Скоро ще публикуваме и официална информация във форума.

 

Успех на всички с музикалните ни и немузикални начинания ;-)

Поздрави!

 

Тина Коилова

PR Manager

ММФИ "Музите" - 2008

 

PS: Специални благодарности на МУЗИКАНТ.ОРГ за оказаната медийна подкрепа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Здравей. Ако все още си нямаш учител по китара мога да ти препоъчам моя. Казва се Стефан Владимиров и е преподавал и на Цветан Недялков. Живее на Петте кьошета. Ако те интересува ще ти дам телефона му. :girl_cray2:

Здрасти. Аз съм момиче на 14. Казвам се Анелия и имам акустична китара (не е нова не знам дали това има голямо значение). Ако може, ще е много хубаво да ми кажеш по колко ти взима. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ами за учители съм учил при няколко в софия и нищо несъм научил... Сега свиря доста добре според мен и други де :pray:))) и се получи благодарение на валентин бузов ...ей тука го имаше http://www.valbuzov.apxu.org/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
:crying: Помощ!! :crying: Търся си учител по китара,аз съ свързах с една обаче 10 лв на час,а на мен ще ми трябва да ходя по два пъти,за да мога що годе да се науча....за Варна става въпрос моля дайте предложения и понъзможност телефон за връзкка.. :rolleyes: :rolleyes: :) :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,регистрирах се преди малко. От скоро имам интерес да се науча да свиря на китара,не искам да правя нова тема и се надявам ,че от тук ще ми обърнете внимание и ще ме насочите към някой учител от София. Може да е някой неопитен аз просто искам да се науча да свиря за удоволствие :) А става дума за обикновена китара не знам дали я наричат акустична или класическа .

Гери на 17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте. Аз търся учител за ел. китара за основна теория и предимно към пауър метъл и изпълнения на солота и ритми. Във Варна, може ли да ми препоръчате, че не намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.