Jump to content
Българският форум за музиканти

А сега МАЛКО по-сериозно


Delyan

Recommended Posts

хайде и един екстремист да се обади...

 

'бах маа му :) Скромността краси човека - гласяла поговорката а, човекът изобщо не спомена в Пловдив как можел да свири и да мисли !!!

 

Респект, поклон до земята за идеите и маниера и начина на свирене.

Ако се съберете с Митьо наистина ще има да се радвам хубави за ухото ми музинки :)

 

Бтв най много ме радва че не се ограничаваш в един тип мислене - в номер 16 рифа е тотално Мегадетски от прекрасните времена на Хващай ръждата и почивай в мир :D ЯКО !!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много, много БЛАГОДАРЯ!!! :cheers:

 

 

 

 

Само не мога да разбера съвсем следните редове:

човекът изобщо не спомена в Пловдив как можел да свири и да мисли !!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще почна с това дето започнах в съседната тема за композицията на DeathZone - "Не съм фен на тази музика, тъй че не мога да давам мнения за нещо дето не съм го слушал достатъчно и не го разбирам в подробности." Като цяло нещата и свиренето ми допадат, има идеи в тях. Повече бих могъл да говоря за качеството на крайния продукт...като звук (понеже с това се занимавам). Delianе, ако приемаш т.нар. "градивна критика" опитай се да "приближиш" повече звука към слушателя, а и да го направиш малко по-обемен. Освен това откъсите са стерео, но зучат почти като моно, като това също допринася за по-сухото звучене. Ето като пример, относно казаното мога да дам гореспоменатото парче на DeathZone. Ясно е, че нещата не са записвани по един и същи начин и директно сравнение между тях не може да се направи, но поправяйки горните неща, ще видиш как композициите ти ще минат на съвсем друго ниво. Понеже освен идеята и импровизациите, много важен компонент в днешно време е и качествения звук. Надявам се, че не ми се сърдиш за забележките (а и те са си лично мои), но нали това е целта - да събереш възможно най-голям брой мнения. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:guitar:(Delian) :wall: :curse:

 

:):):P:)

:happy::beer::cheers::P:happy::headbang:

 

:wow: <--- Ohial_Ixela Gleda Tupo

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Brao Brao Mnoo Qko

Bez Twa S Akusti4nata 4ast (Ne 4e Ne E Qko Ma Mene Takia Raboti Prinzipno Ne Me Kefqt :P )

 

Raboti Po Tiq Raboti Da Gi Vidim V Cql Variant

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
бахти !!!!!!!

 

 

аз съм ти фен!

 

не ти на мен! :-(:curse:

Ебати копелетата: вие, шибан квартет Еолина куадра ефирномагика - Налбаннатия, Делянчо, Дилън и Дедзоната, що не се кооперирате, па макар и виртуално; собствено, слушал съм и Вай, и Шулдинър, моя вкус е другаде, ама толкоз много съм заинтригуван, че чак ме е яд на вас; копелета недни! :curse: , после :think: :exclaim: , сетне :curse: и накрая :hello:

Да живей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато ,браво - супер се изкефих! Много чисто свириш ,кажи с каква постановка чегърташ - от китка само или?

Пък и ако споделиш какви технически упражнения си свириш цена няма да имаш! :lol:

 

Още веднъж супер!!! Още клипове и повече shredding (ха тва на майтап) ! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефим се, че си се изкефил!!! :godbless::lol:

Това за постановката и китката нещо не успях да го разбера ...

Технически упражнения ... какви ... :think: Ми пробвам да свиря различни неща и обикновено с метроном. Иначи в shredding-а дрънча типични неща, който като хвана китарката обикновено не пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.