Jump to content
Българският форум за музиканти

китара на изплащане


ho6imin

Recommended Posts

Съжалявам,ако пускам дискутирана тема,но не намерих такава с търсачката.Интересува ме има ли магазини в които може човек да си закупи инструмент на изплащане.Нямам предвид китари за по 200-300 лв,а по-скъпи инструменти,които не можеш да си купиш кеш.Благодаря предварително! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица зададох същия въпрос на пичовете в музикалния магазин в Търново и те ми отговориха, че не са чували за инструменти на изплащане, освен ако не са закупени онлайн с доставка.. Провери все пак в София - телефон 02 874 91 95 и GSM 0888 920 674.

Редактирано от Vic7oR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,ако пускам дискутирана тема,но не намерих такава с търсачката.Интересува ме има ли магазини в които може човек да си закупи инструмент на изплащане.Нямам предвид китари за по 200-300 лв,а по-скъпи инструменти,които не можеш да си купиш кеш.Благодаря предварително! :ph34r:

Иди при Бозов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако магазина не предлага, просто си теглиш малък кредит от някоя банка и си свиркаш :) Така или иначе ако ше поръчваш от чужбина, не виждам как ще стане да ти я дадат на изплащане :) Освен ако не платиш с кредитна карта, което пак ме връща на първото изречение ;)

Естествено ще трябва да платиш 15-20% лихва, но няма банка, която да го прави за идеята :)

Важното е да има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено изплащането минава през банка т.е. магазина не ги ебе, те си зимат парите пък ти се издължаваш на банката.Икономов май работеше с лизинги ако ти се млати на Ибанез

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РФ преди работеха с "TBI Credit", но незнам дали още е така.

Нека се има впредвид, че при такава покупка има оскъпяване на стоката средно с около 20%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В музикална къща Арлина в Младост 1 в София, продаваха инструменти на изплащане.За момента не мога да кажа със сигурност, дали продължават практиката, защото не съм ходил отдавна.

Ако не се лъжа работеха с Джет кредит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Наскоро бях там, с Джет Кредит е и още е възможно на изплащане.

Бях за 2 минути да си взема струни но ми се мярна едно гибсънско V, както и някои по-така китарки, които бих били по-скъпи.

Редактирано от PRIMO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.