Jump to content
Българският форум за музиканти

What The Blind See


Recommended Posts

Готино парче, само не разбрах ...да не би Роската и Среброто да са напуснали?

Познавах се с тия хора навремето от съвместни концерти...трябва да е било 10+ години назад :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче, само не разбрах ...да не би Роската и Среброто да са напуснали?

Познавах се с тия хора навремето от съвместни концерти...трябва да е било 10+ години назад :thumbs_up:

 

Не! Никой не е напускал засега, просто снимките им изчезнаха от хоста(не знам защо) Ще бъде поправено :godbless:

 

А интересно ми е с мен как не се познаваш, защото аз от 10 години свиря с Росьо специално , а с Среброто по разни банди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче, само не разбрах ...да не би Роската и Среброто да са напуснали?

Познавах се с тия хора навремето от съвместни концерти...трябва да е било 10+ години назад :icon_shithappens:

 

Не! Никой не е напускал засега, просто снимките им изчезнаха от хоста(не знам защо) Ще бъде поправено :tomato:

 

А интересно ми е с мен как не се познаваш, защото аз от 10 години свиря с Росьо специално , а с Среброто по разни банди.

Ами може и да се познаваме ,но да не си спомням или да не мога да те позная :metalist:

Аз говорех по-конкретно за групите Пета Инвалидна Бригада, Валяк, Окови, aitapeapea и производните на тях...

Росьо беше за малко в Окови, после купи баса на нашия басист. Среброто последно( което си спомням) се подвизаваше в една група Sundays или нещо подобно заедно с пиян Кольо и Дългия. Аз бях в Брейнсторм и през периода 1997-1998 свирихме няколко пъти по клубове из Варна с Окови, които ни бяха първи дружки :nono:

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче, само не разбрах ...да не би Роската и Среброто да са напуснали?

Познавах се с тия хора навремето от съвместни концерти...трябва да е било 10+ години назад :tomato:

 

Не! Никой не е напускал засега, просто снимките им изчезнаха от хоста(не знам защо) Ще бъде поправено :tomato:

 

А интересно ми е с мен как не се познаваш, защото аз от 10 години свиря с Росьо специално , а с Среброто по разни банди.

Ами може и да се познаваме ,но да не си спомням или да не мога да те позная :tomato:

Аз говорех по-конкретно за групите Пета Инвалидна Бригада, Валяк, Окови, aitapeapea и производните на тях...

Росьо беше за малко в Окови, после купи баса на нашия басист. Среброто последно( което си спомням) се подвизаваше в една група Sundays или нещо подобно заедно с пиян Кольо и Дългия. Аз бях в Брейнсторм и през периода 1997-1998 свирихме няколко пъти по клубове из Варна с Окови, които ни бяха първи дружки :nono:

 

 

Ем значи се познаваме ве :nono:

 

Едно уточнение , не Росьо а аз бях за кратко в Окови, а в последствие бяхме Аита пеа пеа, а сегашната група Eastribe е производна на група Йода, в която свиреше вашия басист (ако имаш впредвид Дългия). Аз лично си спомням едно участие в Талисман кадето свирих с Брейнсторм некви Сепултури за забавление.

:icon_shithappens:

 

 

Изобщо, живеем в един мнооого малък свят :metalist:)))

 

Respect

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем значи се познаваме ве :metalist:

 

Едно уточнение , не Росьо а аз бях за кратко в Окови, а в последствие бяхме Аита пеа пеа, а сегашната група Eastribe е производна на група Йода, в която свиреше вашия басист (ако имаш впредвид Дългия). Аз лично си спомням едно участие в Талисман кадето свирих с Брейнсторм некви Сепултури за забавление.

:icon_shithappens:

 

 

Изобщо, живеем в един мнооого малък свят :tomato:)))

 

Respect

 

:tomato:

Вярно че така е било, доста неща ми се губят вече. Времето минава, но хората остават както се казва.

Вече нямам никаква идея къде са Рацо, Светльо, Рали ... Имам страхотни спомени от това време и с тия хора.

Също и Сребото+ останалите Валяци. Разград'96та разрушенията в хотела и все такива мили спомени...

:nono: А наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.