Jump to content
Българският форум за музиканти

за Телекастер


Led Zeppelin

Recommended Posts

Здравеите да знаете къде в Бългаия се продават чаркове за Телекастер,докараха ми я от Норвегия втора ръка,но с отчупено горно магаре в момента съм с ръчно направено но все пак искам да си взема ново ако може оригинално.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли горното магаре на Telecaster се отличава много от другите магарета на други модели китари. Иди при някой лютиер, той ще ти направи дори и по-добро от оригинално, дори можеш да си направиш и от някакъв друг материал, което се отразява до известна степен на звука на китарата. Това, че няма да е "оригинално", не означава, че ще е по-лошо.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е точно от Телекастер - трябва просто да е със същата големина , примерно от стратокастер ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това ми е ясно но разбирате ли ,че поне в Бурга смагазините незареждат такива неща независимо за каква китара.аз в момента съм с такова ръчно нправено магаре и е добре от някакъв специален материал е направено.но все пак ако намеря оригинално ще е добре ако сте виждали в магазините които са ви познати въвъ вашите градове ,,,споделяиите.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли,ами сестрами е там,пиши адреса на магазина ще съм ти много благодарен.И къде свирите с групата ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Требваше ли толко ОФФ за да се каже-

"Княз Борис 3-ти"117-Райсинг форс-официален дистрибутор на Фендер за България.

тел. 0898 232 999,risingf@prolink.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че знаеш и мерси,че ми каза,но несъм от София и е нормално да незнам.Поздрави и Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай малко, за бялата пластмасичка ли говориш?

преди в Динакорд при Емо имаше една торбичка с такива

не знам дали още имат

ако не - най-добрия вариант е да се направи от месинг, може и от твърда пластмаса де

пиши ако искаш, с удоволствие ще помогна :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно за нея,преди колко вереме обче ги е имало защото аз несъм ги виждал,изглежда е било преди доста време,има един нов музикален малко над свободния ако го знаеш,и там питах казаха уж ,че ще докарат следващата седмица... :) дано да стане.Какво имаш предвит с това,как можежш да помогнеш,смисъл можеш да ги изработваш ли тези пластмаски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Човек в софия има магазн на Фендер там има сичко ;)

 

Аз да ти кажа въобще не намерих всичко там! И на мен ми трябват части за Telecaster обаче последния път като ходих нямаха pickguard, нямаха магаренце...абе нищо нямаха в общи линий...може би с поръчка работят, но аз не попитах за такава опция :)

Редактирано от HOSHUNKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не ги събираш ;) моя Telecaster не се продава,ама има почти във всеки музикален магазин

Майтапя се, всъщност нещо почнах да охладнявам към телекастерите и се насочвам все повече към BC Rich KKV ли евентуално некой Stealth. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не подценяваи Телекастера,тя за мен е изключително универсален инструмент.Не е тясно специализирана което много ми харесва :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.