Jump to content
Българският форум за музиканти

Струни за до 45лв.


Self-Sacrifice

Recommended Posts

Здравейте!

Така, събрах някви кинти , и мисля да си купя някакви струнки , но не съм навътре в нещата със струните и нямам идея кои са по добри като цена-качество.Гледах D`Addario и се чудя за тях , ама не знам ..видях също така и Earnie Ball но май бяха по скъпи, или Fender :) ....Можете ли да споделите някви впечатления , и да ме ориентирате горе долу, кои ще са най-добри за тази цена

Благодаря ви предварително! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно струните => ми това е въпроса на вкус, казала маймунката и си облизала дупето.

 

Всеки различно вижда и чува нещата. Тъй че почвай ги всички подред докато намериш твоята марка и модел. Нито една от изброените марки не е лоша - всички са добри, останалото е въпрос на вкус и предпочитания.

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мерси , иначе стаг знам ,че са парчета... :icon_shithappens:

 

vhcs Прав си, иначе аз май съм се насочил повече към D`Addario от колкото на Fender...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 45-47лв. можеш да вземеш Ърни Бол,Фендер са по-евтини-последния път гат пазарувах бяха 36лв. за 5-струнно комплектче :jazzband: Аз съм с Фендер и според мен не са лоши .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Ще видя за Ърни бол-а кви пари точно са , чувал съм че са добри

 

Забравих да спомена една доста важна подробност :jazzband: , търся 5-струнен комплект!

Редактирано от Self-Sacrifice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно уточнение беше размера на търсеният комплект. :punk_guitar:

 

Освен споменатите вече мога да добавя Warwick Red Label - за парите са си идеални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша в темата...

Ако свириш с пръсти, не бих ти препоръчал фендер. Винаги ме боляха пръстите след фендерските струни (бяха 40-100), когато свирех на баса, на който бяха сложени. Но държа да отбележа, че тези струни бяха купени преди повече от година, макар и изобщо да не бе свирено с тях.

Може и да греша, но аз лично до ден днешен избягвам фендерските струни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите ! Взех си D`Addario Nickel Wound 45-130 , за 47 лв. , обаждат стабилно :greenball::cheers2: А Ърни бол-а , бяха 57лв., другия път , Ърни :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.