Jump to content
Българският форум за музиканти

ааа да попитам


Steve Vai

Recommended Posts

здравеите колеги,тааа да споделя ,видях една програма на която се показва грифа на китарата и като пуснеш някоя mp3 ка показва каде се свири,знаете ли коя е или някоя подобна ако може да ми кажете,благодаря Ви предварително :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не съм виждал такава програма ама ако научиш нещо пиши...

 

сега ще ровичкам да видя дали ще открия нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва според мен е някакъв ташак.

Единствения начин това нещо да се случи е предварително да са въведени някви работи, които после да вървят паралелно с парчето. Нещо като интерактивна табулатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.hypertab.com

 

Това е сайта на програмата от видеото. Все още била в процес на развитие. Естествено работи само със специални файлове (някакъв вид MIDI-та), които впоследствие ще се продават онлайн. Иначе самата програма е безплатна (хитро :greenball: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено работи само със специални файлове (някакъв вид MIDI-та), които впоследствие ще се продават онлайн.

 

Реално Guitar Pro тогава е 19023890 пъти по-добра, защото табове има бол, работи си добре и изглежда по-добре. А и тези специални файлове следва да са отново нещо, което е писано от човек, който е свалял по някакви неведоми пътища и начини песента и си е играл да й напише "таб", което значи, че няма да е като в оригинала, а както някой си я е изкарал, което отново обезсмисля съществуването на въпросната програма, при наличие на Guitar Pro.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах го у програмата, то с това за какво изобщо да свириш, то ти показва даже и къде да удариш нагоре и къде - надолу, още малко ще ти хване ръцете и ще почне да ти ги движи. Аз лично бих се изнервил супер много, ако трябва да науча някое парче от такава програма. Много ограничава личния стил и удобство на свирене. ASCII табовете май са си най-добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то никъде не е казано, че трябва да си изневеряваш на стила....просто гледай по праговете точките, обаче аз не мисля, че ще ми е удобна ако трябва да уча нещо по тоя начин...както казаха по-горе Guitar Pro RlZ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама Гитар Про не е безплатна.

 

Но...плащаш...еднократно. А не за всяка песен, която искаш да учиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И плюс това, ъпдейта на Guitar Pro е безплатен (по памет).

Или ако не е, то ти правят някаква великанска отстъпка.

А относно гореупоменатата програма и "специалните" мидита, които ще се купуват... баси

ми и в информационната сфера е както всяка друга - :)

 

Така, че Guitar Pro и НАПРЕЕЕД!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И плюс това, ъпдейта на Guitar Pro е безплатен (по памет).

Или ако не е, то ти правят някаква великанска отстъпка.

А относно гореупоменатата програма и "специалните" мидита, които ще се купуват... баси

ми и в информационната сфера е както всяка друга - :)

 

Така, че Guitar Pro и НАПРЕЕЕД!!! :)

 

Guitar Pro 5 е най-новата версия и във arenabg.com я има програмата и в демоноид.com. има много табове за програмта!

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.